Aparát na metal

Moderátor: Moderators

Aparát na metal

Poslaťod filippo221 » Ned Dec 11, 2011 18:31

Zdravíčko, chcel by som sa spýta, aký aparát by ste poradili na metal (gothic/doom - bandzone.cz/pyrausta). Výkon zatiaľ stačí cca 200W (financie), hlavne aby to malo DI/XLR/Line-Out...Do ceny cca 400 €... Vďaka :)
Gear:

Ibanez SR-500

Behringer BXL900

Bandzone: http://bandzone.cz/pyrausta
filippo221

Poslaťod LUMPYs.r.o » Ned Dec 11, 2011 22:43

No tak to zas až tak moc nenavyberáš aj keď no....K tomu výkonu no neviem, 200 w v tvrdom štýle nemusí vobec stači , Za normálnych okolností by som povedal Ashdown (keďže dačo lacnejšie) , ale to na na Doom asi eee. Možno kombo od hartke , pokukaj po bazároch sa potulujú s papierovými aj s hliníkovými repro (2x10 alebo 4x10) , ale nic extra za tú cenu asi nenájdeš, Skôr kombá v tejto cene (alebo spomínaný Glorifikovaný ((oprávnene))stack Ashu ale neviem či do doom/gotic metalu by ti to sedelo.) Ak hej tak na bazošoch sú inzeráty hlava + bedna (sú to fakt vďačné veci) za 4 stofky. Ak mám za seba hovori (veľa sa o tom popísalo,)tak výborná investícia čo predčila moje očakávania.....to môj skromný názor
Ashdown Mag 300H EVO II
Ashdown Mag 414T DEEP
Sivèák GRX 5
Yamaha PSR 275
LUMPYs.r.o

Späť na Basgitary, kombá, efekty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia