Jaguar bass

Moderátor: Moderators

Jaguar bass

Poslaťod friman94 » Štv Jan 12, 2012 18:37

opet szravim forum...chcel by som sa spytat ci ma niekto skusenosti s touto basou...nepohneval by som sa nejakej recenzii :)
http://muziker.sk/elektricke-basgitary/ ... black.html
friman94

Poslaťod KuboKe » Pon Feb 06, 2012 16:55

Nuž, ak si kúpiš tohoto Squiera tak nekúpiš úplnú somarinu.
Mal som Jazz bass z tejto série a bol dobrý, kamarát si teraz kúpil iný Jazz bass z tejto série a je to ešte lepšia basa. Nuž, tento Jaguar, to je zvukovo taký obohatený Precision, pekná basa spåňajuca požiadavky rockového basáka, hráča indie-rocku poteší retro design a zvuk so závanom starých nástrojov. Odporúčam kúpi si na to ešte poriadnu kobylu a môže to sklúži roky :) Ja som mal na svojom Jazz basse neskôr kobylku Gotoh a hralo to lepšie, ale dlho som si tú basu v tom stave neužil :lol: Na Vianoce ju už dostal pod stromček jeden budúci basák :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
KuboKe

Poslaťod KuboKe » Pon Feb 06, 2012 16:58

Nuž, ak si kúpiš tohoto Squiera tak nekúpiš úplnú somarinu.
Mal som Jazz bass z tejto série a bol dobrý, kamarát si teraz kúpil iný Jazz bass z tejto série a je to ešte lepšia basa. Nuž, tento Jaguar, to je zvukovo taký obohatený Precision, pekná basa spåňajuca požiadavky rockového basáka, hráča indie-rocku poteší retro design a zvuk so závanom starých nástrojov. Odporúčam kúpi si na to ešte poriadnu kobylu a môže to sklúži roky :) Ja som mal na svojom Jazz basse neskôr kobylku Gotoh a hralo to lepšie, ale dlho som si tú basu v tom stave neužil :lol: Na Vianoce ju už dostal pod stromček jeden budúci basák :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
KuboKe

Späť na Basgitary, kombá, efekty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia