Novy gear Hlava + Bedna

Moderátor: Moderators

Novy gear Hlava + Bedna

Poslaťod Dilemmachine » Pia Aug 24, 2012 17:05

Caute, potreboval by som poradit s nakupom noveho gearu. Nakupovat budem veci nove z obchodu t****** (najvacsie europske hudobniny maju stranku aj po cesky urcite to vseci poznate) z dovodu ze mam moznost tam mat velmi slusnu zlavu najlepsie by bolo ak veci ktore vas napadnu ze su dobre tam budu mat, takze bazar radit nemusite.

Hlava

Hlavu som sa uz viacmenej rozhodol kupit Orange Bass Terror 500, mam ju uz aj odskusanu. http://www.talkbass.com/forum/f15/orange-bass-terror-review-604399/

Box

Box urcite 4*10, pravdepodobne nieco okolo 350e. Rozmyslam nad Ashdownom MAG 414T Deep http://www.ashdownmusic.com/bass/detail.asp?section=mag&ID=261
zaujimalo by ma aky je rozdiel medzi 414t a 410
http://www.ashdownmusic.com/bass/detail.asp?ID=24
k MAG 414T Deep tam nemaju ani specifikacie. :shock:

Hral niekto z vas na Peavey 410 TVX EX 4Ohm ? ked som o tom cital dost to chvalili, je to ale 46 kilova krava...

P.S. S kapelou budem hrat rockove veci (presnejsie asi post-hardcore) mekucky, cisty, gulaty zvuk moc neoblubujem. Hartke a Laney moc nemusim.

Dakujem :)
You don't know shit about f**k
Obrázok užívateľa
Dilemmachine

Poslaťod plach » Sob Aug 25, 2012 15:27

zdravím,

tie MAG boxy sú v podstate zhodné, rozdiel je len v impedancii.. 410 je 8 ohm a 414 je 4 ohm verzia (asi aj preto pri 414 chýba podrobnejšia špecifikácia)

MAG 414t mám, a mám pocit, že má práve taký zvuk aký nekceš - teda je skôr gulatejší a mekší, aj keď nieje to úplne, že čistý , tak, ale to závisí aj od toho, čo je pred ním
Obrázok užívateľa
plach

Poslaťod garde » Pon Aug 27, 2012 13:01

....Orange TB je blbos, koľko chceš minú?....Laney nechceš ale pýtaš sa na Peavey :? to je na zamyslenie sa....
Obrázok užívateľa
garde

Poslaťod Faky77 » Uto Aug 28, 2012 19:18

Mne sa ten pomaranč tiež veľmi páčil
Obrázok užívateľa
Faky77

Poslaťod Dilemmachine » Pia Aug 31, 2012 09:25

peavey ma zaujimal ci na tom niekto hral... cital som ze je to dobre ale ja by som to asi nekupil... uz len koli tomu ze to je taka krava

TB by som mohol mat novy za 420e... garde precitaj si tu temu o nom na talkbase na ktoru som dal link... vycitaju tomu v podstate len to ze na tom nenakrutis mnozstvo zvukov ale to co sa na tom nakrutit da je skvele
Obrázok užívateľa
Dilemmachine

Poslaťod Dilemmachine » Pia Aug 31, 2012 09:26

peavey ma zaujimal ci na tom niekto hral... cital som ze je to dobre ale ja by som to asi nekupil... uz len koli tomu ze to je taka krava

TB by som mohol mat novy za 420e... garde precitaj si tu temu o nom na talkbase na ktoru som dal link... vycitaju tomu v podstate len to ze na tom nenakrutis mnozstvo zvukov ale to co sa na tom nakrutit da je skvele
Obrázok užívateľa
Dilemmachine

Späť na Basgitary, kombá, efekty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia