Dá sa zohna lakland na slovensku?

Moderátor: Moderators

Dá sa zohna lakland na slovensku?

Poslaťod Autumnleaves » Pon Okt 29, 2012 17:22

Prosím vás chcel by som sa spýta či sa dá niekde na slovensku zohna lakland lebo ako tak hladám nič dákosi neviem nájs tak či vôbec na slonesku majú zastúpenie alebo len zo zahraničia sa dá zohna alebo ako to vlastne je
OLP MM22 BCB

Trace Elliot AH300-7 GP7
Ashdown ABM 410T
Ashdown ABM 115
Obrázok užívateľa
Autumnleaves

Re: Dá sa zohna lakland na slovensku?

Poslaťod @dam » Pia Nov 02, 2012 01:36

Nazdar Martincan,

no silno pochybujem, ze tuto znacku u nas zozenies, to len na objednavku zrejme - cize zbytocne draho. Podla stranky vyrobcu to maju vo Warsawe a kusok za Viednou v meste Stockerau.
Ak si rozhodnuty pre tuto znacku uz, pozri si tie shopy ci tam maju to co chces, pripadne im napis, ci maju to co ta zaujima a chod tam. Ja by som to skor v tom Rakusku skusil, tu>
http://www.propiano.at/

(P.S. Myslim ze pravidlo fora a uverejnovani linkov tymto neporusujem, lebo sa jedna o zahranicnu stranku a tie basy sa u nas zohnat nedaju)
LANEY TT50H, Marshall MC212, Cort X6, Eventide TimeFactor, Dunlop CryBaby 535Q, BOSS CE5, DOD FX53 Classic Tube

Nirvana, RHChP, LP, The White Stripes, Korn, SOAD, Pink Floyd, Foo Fighters, Tool
Para, Chiki-liki tu-a, PPE
Obrázok užívateľa
@dam

Poslaťod Autumnleaves » Ned Nov 04, 2012 13:55

@dam píše:Nazdar Martincan,

no silno pochybujem, ze tuto znacku u nas zozenies, to len na objednavku zrejme - cize zbytocne draho. Podla stranky vyrobcu to maju vo Warsawe a kusok za Viednou v meste Stockerau.
Ak si rozhodnuty pre tuto znacku uz, pozri si tie shopy ci tam maju to co chces, pripadne im napis, ci maju to co ta zaujima a chod tam. Ja by som to skor v tom Rakusku skusil, tu>
http://www.propiano.at/

(P.S. Myslim ze pravidlo fora a uverejnovani linkov tymto neporusujem, lebo sa jedna o zahranicnu stranku a tie basy sa u nas zohnat nedaju)

no viacmenej už mám vybratý model lebo jeden taký som počul a skúšal a fakt ma dostal tak že odkial by sa dal zohna, videl som aj na thomanne, ale nemali tam konkrétne ten model čo by som chcel, lebo rožmýšlam že by som ju zobral cez net kebyže niekde objavím či je to moc riziko?
OLP MM22 BCB

Trace Elliot AH300-7 GP7
Ashdown ABM 410T
Ashdown ABM 115
Obrázok užívateľa
Autumnleaves

Poslaťod @dam » Ned Nov 04, 2012 15:04

Podľa mňa je to riziko pri kúpe každého nástroja. Aparáty a efekty nebývajú až tak rozdielne, ale čo sa týka nástrojov, to už potrvrdili viacerí hudobníci, že dá sa natrafi na ultralacný nástroj čo hrá výborne (napr. po výmene elektroniky), a taktiež na megadrahý, čo hrá príšerne (proste nevyšiel kus). Neviem, či Lakland je sériová, alebo ručná výroba, a za akú cenu vlastne zháňaš basu, ale myslím že cena MT-BA-BT za 20 Eur, do Ba-Wien-BA 11 Eur a plus doprava do toho mesta Stockerau busom alebo čim nie je tak veľa prachov aby sa ti oplatilo riskova zlý kus.
LANEY TT50H, Marshall MC212, Cort X6, Eventide TimeFactor, Dunlop CryBaby 535Q, BOSS CE5, DOD FX53 Classic Tube

Nirvana, RHChP, LP, The White Stripes, Korn, SOAD, Pink Floyd, Foo Fighters, Tool
Para, Chiki-liki tu-a, PPE
Obrázok užívateľa
@dam

Poslaťod Autumnleaves » Ned Nov 04, 2012 17:05

@dam píše:Podľa mňa je to riziko pri kúpe každého nástroja. Aparáty a efekty nebývajú až tak rozdielne, ale čo sa týka nástrojov, to už potrvrdili viacerí hudobníci, že dá sa natrafi na ultralacný nástroj čo hrá výborne (napr. po výmene elektroniky), a taktiež na megadrahý, čo hrá príšerne (proste nevyšiel kus). Neviem, či Lakland je sériová, alebo ručná výroba, a za akú cenu vlastne zháňaš basu, ale myslím že cena MT-BA-BT za 20 Eur, do Ba-Wien-BA 11 Eur a plus doprava do toho mesta Stockerau busom alebo čim nie je tak veľa prachov aby sa ti oplatilo riskova zlý kus.

to je pravda
OLP MM22 BCB

Trace Elliot AH300-7 GP7
Ashdown ABM 410T
Ashdown ABM 115
Obrázok užívateľa
Autumnleaves

Späť na Basgitary, kombá, efekty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia