Ake bicie?

Moderátor: Moderators

Ktore bicie su lepsie?

Tama Swingstar
13
93%
Yamaha Ridden
1
7%

Celkom hlasov : 14

Poslaťod Sliver » Pia Jan 27, 2006 10:54

...my stejne furt hrame na koncovy aparat takze ked sa na mix dorobi este jeden vstup tak neni o com...
...inac ten problem poznam aj ja, chodil som sem tam na skusky jednej kapelky rajeckej a tam ten klavesak bol dost dobry ale s kapelou toho moc nenamutil...
... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod portnoy » Pia Jan 27, 2006 15:14

TO LP:

kapelu sme zalozili 4...ale spevakov mame mrte...kazdy spieva nieco...jeden na irony...druhy na metallici...a treti na vresky ala children a Kreator
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod Sliver » Pia Jan 27, 2006 17:06

...a my sme mali problem zohnat aspon niekoho...
...este ze dawidko chodievall v detstve na slavika...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod dolmayan » Pia Jan 27, 2006 22:38

Niekomu je hej ked ma styroch spevakov, my hladame tri roky spevaka, a zatial sme mali iba jednu poloobeznu spevacku, co sa urazila na smrt, ked som jej povedal ze zbytocne si kupila mikrofon, ked ho nemame kam strcit
DREAM THEATER, STONE SOUR, KORN, system of a down, SLIPKNOT, creed, godsmack, METALLICA, sepultura, rammstein, BULLET FOR MY VALENTINE, TRIVIUM, machine head, KILLSWITCH ENGAGE, soilwork, avenged sevenfold, atreyu, liquid tension experiment
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod portnoy » Pia Feb 03, 2006 11:23

-..ale idealne by bolo keby sme mali jdneho univerzlneho
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod dolmayan » Pia Feb 03, 2006 11:32

ale uprimne, mne sa spev v dream theater nepaci
DREAM THEATER, STONE SOUR, KORN, system of a down, SLIPKNOT, creed, godsmack, METALLICA, sepultura, rammstein, BULLET FOR MY VALENTINE, TRIVIUM, machine head, KILLSWITCH ENGAGE, soilwork, avenged sevenfold, atreyu, liquid tension experiment
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod Sliver » Pia Feb 03, 2006 17:12

...uprimne, to ostatne sa mi paci fest...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod dolmayan » Pia Feb 03, 2006 23:27

nepovedal som ze sa mi to nepaci, skladam klobuk pred portnoyom, moja oblubena pesnicka YTSE JAM
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod lukas ska-ska » Pia Feb 24, 2006 12:37

ja ako milujem "skupiny" kde su dvaja gitaristi a hraju metal:D na smiech !pch ... a inak nevsimli ste si ze vzdy ked sa nieco na skuske dodr.e tak je navine bicista aspon unas to vzdy hadzu namna .... svine! :D:D:D
mäso jes je premòa èes!
Obrázok užívateľa
lukas ska-ska

Poslaťod dolmayan » Pia Feb 24, 2006 17:30

tak sa musis viac snazit, aby ta chvalili
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod Mrbubeník » Pia Feb 24, 2006 20:45

alebo si odrezat ruky, ako to tu uz bolo spomenuté
Obrázok
Obrázok užívateľa
Mrbubeník

Poslaťod dolmayan » Pia Feb 24, 2006 21:41

nie som si isty, ci teraz netresnem sprostost, ale zda sa mi, ze bubenik z Def Lepard bol asi nespokojny so svojimi vykonnmi a tak to urobil
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod Mrbubeník » Pia Feb 24, 2006 22:18

...no, asi tak, ale myslím, že on nehral až tak katastrofálne, aj z jednou rukou hrá asi lepšie, ako väčšina z nás
Obrázok
Obrázok užívateľa
Mrbubeník

Poslaťod dolmayan » Pia Feb 24, 2006 22:23

dobre teraz vazne, neviete co sa mu stalo?
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod Rytmicak » Pia Feb 24, 2006 22:34

vazne neviem a mohol pchat gitaristu do drticky na odpad a ostala mu tam ruka.. chudak( samozrejme bubenik :D ) ja nejsom zatim v kapele ale mam dvoch kamosov co jeden hra na bassu a druhy nagitaru a par krat sme daco skusili zahrat a gitaristove hlasky ma dost obcas nasrali napr: ,, ty si kupis bicie a mi ti ich naladime ako sa to bude nam pacit" ani nevie co to je naladit bicie alebo vzdy ked dohrame a daco vymislame s bassakom tak on hra hoci co a pritom by sme uz mi dvaja chceli davno hrat a tak ho vypneme :D ale inak je super ako kamos atd
chcete sa v zivote presadit??? ...kupte si kvetinac:D
Obrázok užívateľa
Rytmicak

Poslaťod dolmayan » Pia Feb 24, 2006 22:43

treba si jasne stanovit posty v kapele, nastastie my sa povazujeme v kapele za rovnako dolezitych a nikto sa nesnazi byt frontman, je sice pravda,ze kazda kapela potrebuje vodcu, ale netreba to prehanat, mna kedysi dokazalo vytocit, ked mi gitarista povedal, ze do nasej novej pesnicky uz vymyslel bicie, ale naucil som sa to zvladat, staci ho pustit za bicie, nech mi to zahra, a sme doma, cumi jak blb, lebo ON SI TO VIE ZASPIEVAT ALE ZAHRAT UZ NIE. mu hovorim, kamo, ja ti tiez zaspievam neprekonatelnu gitaru, ale ty to nezahras
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod Sliver » Sob Feb 25, 2006 12:08

a inak nevsimli ste si ze vzdy ked sa nieco na skuske dodr.e tak je navine bicista aspon unas to vzdy hadzu namna .... svine! Very HappyVery HappyVery Happy

...to uz sme preberali v teme hihat problemy ako to vyriesit, ale ak chces zopaknem ti to:ak mas pri bicich rampu, rozmontuj ju a tou rurou mlat gitaristu, kym neprestane javit znamky zivota...
...a teraz vazne: chalani, neuverite mi, ale teraz, ked nemame gitaru, uz mi ten nas vsevedko chyba a normalne som nu tot nedavno pomahal zohnat gitaru...cosi sme porieslili, dufam, ze to vyjde, nech mozem zas pocuvat hlasky typu ides vedla, je to moc rychle, pomale, strapate, nudne, hlucne, moc prechodov davas, malo prechodov davas, zle/divne prechody davas, zavri si tu hajtku, ten kopak hraj inac...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod lukas ska-ska » Sob Feb 25, 2006 13:17

ja nehram zle -.... musime sa pochvalit aj sami ked nas nema kto iny....:D
ale namna to hadzu z principu... ale asi je prinajmensom zvrateny,...ale teraz uz ma obcas aj pochvalia...
mäso jes je premòa èes!
Obrázok užívateľa
lukas ska-ska

Poslaťod Mrbubeník » Sob Feb 25, 2006 19:39

...vieš čo sa mu stalo, dolo, nejaký blb mu odrazil ruku na silvestra nejakou raketkou
Obrázok
Obrázok užívateľa
Mrbubeník

Poslaťod Zorro87 » Sob Feb 25, 2006 22:17

Ale tak by to malo by v každej kapele. Kludne sa mohli na neho vysra a nájs si niekoho iného ale ukázali sa ako správny spoluhráči a to skladám klobúk dole nielen pred nimi ale aj pred ním čo dokáže.
MAPEX, BASIX, JANUS, MEINL, REMO, PELWOOD
Obrázok užívateľa
Zorro87

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bicie nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia