Aké činely okolo 200€

Moderátor: Moderators

Aké činely okolo 200€

Poslaťod bobor115 » Štv Okt 21, 2010 15:29

Poradte nejaku sadu cinelol okolo 200€ na punk-rockovu hudbu. hi-hat,crash,ride. Som zaciatocnik. Zatial som nasiel Paiste PST 3 Universal Cymbal Set, SABIAN B8 PERFORMANCE SET, ZILDJIAN ZBT 4 HOLIDAY SET,MEINL MCS (ale to je uz aj tak dost drahe).
bobor115

Poslaťod Oliver18 » Ned Nov 28, 2010 22:58

kup hoci co z toho co si tam napisal...lacnejsie uz nenajdes...ale zvuk bude hrozny...ak si zaciatocnik a nebudes cinely pouzivat v studiu tak je to v podstate jedno..dal by si s nimi urcite aj nejaky live...predsa ked su bicie dobre ozvucene tak aj lacnejsie bicie ci cinely sa daju zniest...
ja by som ale na tvojom mieste dosporil aspon tych 200€ a zriesil nieco kvalitnejsie...neriesil by som sadu..ride, crashky, splashky by som doporucil Turkish za super cenu mas perfektne cinelky...ja sam vlastnim splash Turkish Rock Beat Raw a som uplne spokojny...hajtky sa mi od Turkishu velmi nepacia( su dost hlucne)...hajtky by som doporucil za malo penazi a dobreho zvku znacku Anatolian...
oplari sa pockat a kupit nieco poriadnejsie, uvidis kupis lacnejsie a o pol roka budes nastvany, ze ces nieco lepsie a vyhodil si 200€ za somarinu...
Obrázok užívateľa
Oliver18

Späť na Bicie nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia