predam kompletku tama IS h2 cierna + 2x doplnok

Moderátor: Moderators

predam kompletku tama IS h2 cierna + 2x doplnok

Poslaťod Benovsky » Pon Mar 21, 2011 19:53

Predam kompletku TAMA IS H2 + zopar veci naviac k zakladnej zostave

takze jedna sa o zakladnu zostavu + nove blany :

dupak 56 aquarian impact II
snare 36 plytky plech evans genera HD piesok
prechody 26,31 aquarian Response II
kotol 36 aquarian resp II
doplnok
prechod 20 asi amati drevo ( drobec ) :) ma to pekny vysoky zvuk mam to tam skor pre srandu , treba mu blanu ak chcete pouzivat
kotol 46 drevo neznama znacka ale brutal zvuk to ma asi ako dupak

cinely : vsetko sabian crash 18/45 16/41 ride 20/51 HH 14/36 v excelentnom stave ani jedna prasklina jeden stojan vam bude treba ten co mam ja nevyzera velmy cool :D alebo vypustit 1 cinel
dvojslapka pearl

bicie maju asi 2 roky hrane na nich nebolo skoro vobec pravdu povediac co som si tak 1 za mesiac zabuchal v garazi ,neide mi to predavam to skoda ich ved jasne

fotky na FB od menom Martin gustav husak beno Predam kompletku TAMA IS H2 + zopar veci naviac k zakladnej zostave

takze jedna sa o zakladnu zostavu + nove blany :

dupak 56 aquarian impact II
snare 36 plytky plech evans genera HD piesok
prechody 26,31 aquarian Response II
kotol 36 aquarian resp II
spodne blany to ma prenosove zakladne dam vam k tomu vsetky vrchne tama blany treba si to vymenit vrelo odporucam
doplnok
prechod 20 asi amati drevo ( drobec ) :) ma to pekny vysoky zvuk mam to tam skor pre srandu , treba mu blanu ak chcete pouzivat
kotol 46 drevo neznama znacka ale brutal zvuk to ma asi ako dupak

cinely : vsetko sabian crash 18/45 16/41 ride 20/51 HH 14/36 v excelentnom stave ani jedna prasklina jeden stojan vam bude treba ten co mam ja nevyzera velmy cool :D alebo vypustit 1 cinel
dvojslapka pearl

bicie maju asi 2 roky hrane na nich nebolo skoro vobec pravdu povediac co som si tak 1 za mesiac zabuchal v garazi ,neide mi to predavam to skoda ich ved jasne,
fotky na FB pod menom Martin gustav husak beno ,skusim aj video
http://www.facebook.com/home.php#!/prof ... &sk=photos
cena 900 e
kontakt 0944 338 171 čižatice kosice okolie (cca 20 km) [/img]
Benovsky

Späť na Bicie nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia