Poradit potrebujem :)

Moderátor: Moderators

Poradit potrebujem :)

Poslaťod Wrecko » Str Dec 28, 2011 19:30

Zdravim vas :)

potreboval by som poradit ..
Mam v plane kupit bicie a naskytli sa mi dve moznosti :
1. su cisto nove Pearl VBL (klasika,5miestna sada) s hardwarom(2stojany,hithat,stolicka atp)
2. z druhej ruky Pearl MMX masters custom s MS stative rampou (3cinelove ramena) , ale bez klasickeho hardwaru ako hithat stojan alebo stolicky...

Co by ste mi odporucili ? :) obidve sady su v podobnej cenovej relacii , cize na cenu nepozerame:)
Pripadne keby ste vedeli o niakej lepsej ponuka za primeranu, tak posunte :)
dik :)
Wrecko

Poslaťod macot » Pon Jan 02, 2012 12:06

Ahoj,

Pearl je super volba, tak ze uz len sa rozhodni, ci chces investovat dalej este do HDW alebo to chces mat uz vyriesene jednou kupou.
Je dobre mat nejaky HDW aj v zalohe, ked sa nieco pokazi mozes okamzite nahradit. Alebo ak mas nieco doma na cvicenie a nieco v skusobni, nemusis tolko prenasat...
Co sa bubnov samotnych tyka, musis vediet aky sound chces zo sady dostat. Zalezi aj na rozmeroch, blanach a ladeni.
Vo vseobecnosti Javor (MMX) je muzikalnejsi a otvorenejsi oproti Breze (VBL), tento material ma kontrolovanejsi sound.
macot

Poslaťod macot » Pon Jan 02, 2012 12:06

Ahoj,

Pearl je super volba, tak ze uz len sa rozhodni, ci chces investovat dalej este do HDW alebo to chces mat uz vyriesene jednou kupou.
Je dobre mat nejaky HDW aj v zalohe, ked sa nieco pokazi mozes okamzite nahradit. Alebo ak mas nieco doma na cvicenie a nieco v skusobni, nemusis tolko prenasat...
Co sa bubnov samotnych tyka, musis vediet aky sound chces zo sady dostat. Zalezi aj na rozmeroch, blanach a ladeni.
Vo vseobecnosti Javor (MMX) je muzikalnejsi a otvorenejsi oproti Breze (VBL), tento material ma kontrolovanejsi sound.
macot

Späť na Bicie nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia