web vasich kapeil

Moderátor: Moderators

Poslaťod Sliver » Pia Mar 03, 2006 16:35

...tomu sa uz aj tak cudujem, ze nas odtialto nezrusi...
... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod dolmayan » Pia Mar 03, 2006 16:43

len mu radsej nedavaj chrobaka do hlavy, lebo si budeme hladat nove forum
DREAM THEATER, STONE SOUR, KORN, system of a down, SLIPKNOT, creed, godsmack, METALLICA, sepultura, rammstein, BULLET FOR MY VALENTINE, TRIVIUM, machine head, KILLSWITCH ENGAGE, soilwork, avenged sevenfold, atreyu, liquid tension experiment
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod lukas ska-ska » Pia Mar 03, 2006 18:03

ok takze pst---
mäso jes je premòa èes!
Obrázok užívateľa
lukas ska-ska

Poslaťod jivo » Pon Mar 06, 2006 11:52

chlapi, chlapi, ohovarat gitaristov za chrbtom? to sa robi? a okrem toho, preco by som vas mal rusit? priznavam sa, nad niektorymi vecami, co sem napisete, mi zostava ozum stat, ale co uz. mohli by ste len odpustit rozne rekalmy na ine obchody ako muziker, kedze ste ne muziker fore(napr. ten rockland). inak pohoda
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!
Powered by Peavey and Mesa/Boogie amplification.
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod portnoy » Pon Mar 06, 2006 11:53

...zahranicne mozeme....???

prosííííííííííííííííííííííííííím..inac sa chystam do vas do auparku...tak sa mi potm pozdrav...budem kupovat asi basix stojan... :roll:
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod jivo » Pon Mar 06, 2006 11:56

portnoy píše:...zahranicne mozeme....???

prosííííííííííííííííííííííííííím..inac sa chystam do vas do auparku...tak sa mi potm pozdrav...budem kupovat asi basix stojan... :roll:

no nemuseli by ste ani zahranicne. a mimochodom, ked pojdes do auparku, tak ta nepozdravim, lebo ja tam nepracujem :wink: . inak pozeral som vasu stranku a ze dost odfalknuta, chcelo by to nieco prepepracovanejsie a hlavne, co funguje (nic v zlom, len ze by ste ju mohlio trosku zlepsit :wink: )
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod portnoy » Pon Mar 06, 2006 11:59

...robil som ju asi hodinu...ale fakt je odflaknuta...este sme sa krystalizovali..medzicasom sme zobrali klaveacku a vyhodili 3 spevakov...tak chapes...ked budeme "hotovy: tak to nahodime...a bude poriadne ..mimochodom uz z casi aj fici...a bude rychla...a
www.deepsense.fast.sk

...inac ti si iba webmaster ci co...
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod jivo » Pon Mar 06, 2006 14:20

no nacitalo sa to pomerne rychlo, na to, aky velky obrazok to bol :wink:

a ja nie som webmaster, ja som iba moderator, mam davat pozor na to, aby sa tu ludia nebavili o zlych a skaredych veciach :wink:
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod Sliver » Pon Mar 06, 2006 16:30

...portnoy: to sa ti kvoli stojanu a este k tomu basix chce teperit do hlavneho mesta???nechal by som si ho poslat ked uz tak...
...a nemas ty mimochodom nahodou lesenie(rampu, rack...)???
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod portnoy » Štv Mar 09, 2006 09:42

na starych bicich..na tych staggoch...ale tie sme si rozdelili s bratsrancom....mne ostalo par adapterov...idem robit uplne iny styl sady..proste....8,10,12,14,16,22 , bass 20...a mrte zvoncov...ako zvonkohru...proste haluz...tie ranmpy maju vyody ale idu skor k vacsim sadam a k 22 kopaku...mne to k 20 neslo
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod Sliver » Štv Mar 09, 2006 16:42

...inac ja som si dnes z muzikera doniesol basix sibenicu a vcelku ujde za tie peniaze...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod dolmayan » Štv Mar 09, 2006 20:44

ja som si doniesol, celu sadu, dva stojany, a za tu sumu je to super fakt, som to staval dost dlho, ale uz to je na svete a parada
DREAM THEATER, STONE SOUR, KORN, system of a down, SLIPKNOT, creed, godsmack, METALLICA, sepultura, rammstein, BULLET FOR MY VALENTINE, TRIVIUM, machine head, KILLSWITCH ENGAGE, soilwork, avenged sevenfold, atreyu, liquid tension experiment
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod lukas ska-ska » Štv Mar 09, 2006 21:02

ja mma z muzikeru akurat tak palicky a cinely a gigbag
Obrázok užívateľa
lukas ska-ska

Poslaťod Sliver » Pia Mar 10, 2006 16:46

...ake palicky? sak tam maju len vater a sx...
...vater su drahe a z lacnejsich goodwood nemali na mna rozmer a okrem toho nevypadali dohvieako...
...a o sx ani nevravim...presusene na hovado, neobrusene, letokruhy do kriza, horsie palice som este nevidel...ale vraj boli hikorove...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod dolmayan » Pia Mar 10, 2006 22:47

treba si dat zpravit palice z ocele, mas do smrti, len som pocul ze dost farbia cinely. aspon mas za chvilu hand hammered :D
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod lukas ska-ska » Sob Mar 11, 2006 07:44

ja berem god woody ale bral som aj vatery ale prachy su prachy a inak co je to hikorove?
Obrázok užívateľa
lukas ska-ska

Poslaťod Sliver » Sob Mar 11, 2006 08:02

...sak gw tiez myslim robi vater, akurat z materialu nizsej akosti...
...ale tiez hikor myslim...
Hikor (hickory, american hickory, americký bílý ořech)
je nejoblíbenější a nejrozšířenější materiál používaný k výrobě paliček. Ideálně kombinuje váhu a pevnost ve správných proporcích a jeho struktura mu umožňuje dobře pohlcovat vibrace a dynamické rázy vznikající při hře. Je velmi dobře odolný proti lomu, hůře ale proti podélnému štípání. Je poměrně těžký, nicméně pro jeho oblibu a rozšířenost se stal jakýmsi standardem pro porovnávání hmotnosti paličky k jiným materiálům. Pochází z střední a východní části Spojených států (západní Texas, Nebraska, Tenessee, Alabama, Missisipi, Karolína, Florida, ..) Existuje zhruba 16 základních druhů, které se rozlišují podle struktury a hustoty materiálu na dvě základní skupiny: Pecans skupina, přičemž tato se k výrobě paliček nepoužívá, a tzv. pravý bílý ořech, který zahrnuje 4 nejrozšířenější druhy. Pro výrobu paliček se nejčastěji používá druh Carya Ovata nebo Carya Tomentosa .

Èást dřeva kmene obsahuje jádro. Protože má medově hnědou, značně nestálou barvu, nepatrně kolísavou pevnost a je o něco těžší než zbytek kmene, většina firem z něj nevyrábí. K výrobě používají pouze vrchní vrstvu dřeva bílé barvy v síle 10 - 30 cm, nazvanou běl. Jádrový hikor používají firmy většinou pod barvu, nebo pro speciální řadu paliček určenou pro trochu razantnější hraní. Paličky z hikoru jsou vhodné pro všechny styly, a zvláště tam, kde je nutno použít více razance při které se paličky z jiných materiálů často lámou.

...copyright rstick.cz... :wink:
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod lukas ska-ska » Sob Mar 11, 2006 08:35

aano a ktorze robi z toho dreva?
kde to kupim ja to chcem"
Obrázok užívateľa
lukas ska-ska

Poslaťod Sliver » Sob Mar 11, 2006 08:39

...sak vater a goodwood su myslim tiez hikor, len goodvood nizsia akost inac z neho robia skoro vwsetci, okrem gregovica...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod lukas ska-ska » Sob Mar 11, 2006 08:48

vies co co bi si kupil balbexi alebo vic firth?
Obrázok užívateľa
lukas ska-ska

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bicie nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia