dvovslapky znacky SONOR

Moderátor: Moderators

dvovslapky znacky SONOR

Poslaťod portnoy » Sob Okt 08, 2005 09:45

........mate s tymito slapkami nejake skusenosti?????lebo ja nie....zdaju sam mi kvalitativne podobne ako IRON COBRY ale nesom si isty a nechem sa osrat....
Obrázok užívateľa
portnoy

Sonor

Poslaťod Domas » Sob Okt 08, 2005 21:20

Kup si druhy kopak...
Domas

Poslaťod Mrbubeník » Ned Okt 09, 2005 18:00

...podla mna namakané sonor dvojslapky su Giant Step, lenže tie aj patrične koštujú, a napríklad som skusal dvojslapku rady 400 a celkom dobrá, ako single slapka je dobrá a lavý pedál je trošku menej citlivý, ale možno je to len tým, že na tej konkrétnej šlapke bola velmi zatiahnutá pružina, alebo, že ja na nej neviem hrat. Ale myslím, že sa s tým neosereš, ale radšej by som si ešte našporil tri litre a kupil Pearl Eliminator!
Obrázok
Obrázok užívateľa
Mrbubeník

Poslaťod Jarinoj » Ned Okt 09, 2005 20:26

Zdravim ta Portnoy,

Takze mas zalusk na Sonoracku slapku a co tak skusit JANUS, mne sa na nej celkom dobre hrava...a hravalo skus si ju ceknut: http://www.janushardware.com/product_doublepedal.html

Momentalne mam Yamahu DFP 9410 Proffesional: http://shop.muziker.sk/Default.aspx?con ... od_id:3214
a je uplne poprdeli, hlavne koli tomu, ze nema retaz, ale kovove casti, ktore perfektnme vracaju pedal, nasledkom coho nedochadza k zbytocnym vibraciam a oscilacii kladivka po udere...cize su nadmieru presne a robia presne to co od nich bicman ziada....

Daj vediet ako si sa rozhzodol....
Obrázok užívateľa
Jarinoj

hmmmmmm

Poslaťod portnoy » Str Okt 12, 2005 13:51

len mi napis cez co sa tie janose kupuju a kolko tak stoja.......<a ta yamaha sa mi nevidi....> dik moc za rady hosi
Obrázok užívateľa
portnoy

Späť na Bicie nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 2 hostia