Bicie BASIX

Moderátor: Moderators

Poslaťod portnoy » Pon Jan 23, 2006 15:00

...tama rockstar 4ever.....

a este pearlacke exporty ovsem...
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod Jarinoj » Pon Jan 23, 2006 16:23

neviem ci tie exporty su az take kvalitne....ja som ich mal a coze ja viem...hral som uz aj na lepsich :) ale proti gustu ziaden disputat :D
Obrázok užívateľa
Jarinoj

Poslaťod Sammael » Pon Jan 23, 2006 16:35

Jarinoj píše:neviem ci tie exporty su az take kvalitne....ja som ich mal a coze ja viem...hral som uz aj na lepsich :) ale proti gustu ziaden disputat :D

ty si mal exporty alebo century?
Sammael

Poslaťod dauz » Pon Jan 23, 2006 20:54

tak tak portnoy TAMA ROCKSTAR FOREVER
nech zozenie niekto cosi lepsie za tu cenu ...
Obrázok užívateľa
dauz

Poslaťod portnoy » Uto Jan 24, 2006 07:29

...a k tym exportom...myslim ze to drevo ja na nase pomery viac ako v pohode....a aj HW je pevny...sice jazzak sme museli vymenit lebo plechace neznasam....ale inak ok
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod Sliver » Uto Jan 24, 2006 13:45

...ja osobne radsej dreveny amati ako nieco plechove...
dauz, nemas nahodou plechac ty?
...alebo potom niekto kto s vami hral v drevarni...
...normalne ked ho typek ladil som tam bol a dakoval som cechom za amatky...
... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod portnoy » Uto Jan 24, 2006 13:49

...ja som hral asi na troch plechacoch...yamaha, stagg a pearl...a boli fakt na prd....
...odporucam bud TAMA Mike portnoy signature snare drum alebo pearl J.Dorison sign. drum
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod Sliver » Uto Jan 24, 2006 14:02

...mne ani ten melody master portnoyov na dream cedeckach nejako moc nereze, ale kazdy ma iny vkus...
...skor mam radsej taky vyraznejsi zvuk...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod dauz » Uto Jan 24, 2006 15:36

Mam plechac a som rad, ze ho mam. Hral som na drevennej Yamahe a po minute hrania ma zacala boliet hlava z toho zvuku. Ak si budem niekedy kupovat novy bubon tak to bude jedine plachovy Tama Lars Ulrich... ma dva modely a viac sa mi paci ten mosadzny
Obrázok užívateľa
dauz

Poslaťod Jarinoj » Uto Jan 24, 2006 16:14

Sammael: mal som aj exporty a potom century a musim povedat, tak ako portnoy a silver...ten plechac bol ten isty..ale ako som spominal proti gustu ziaden disputat a osobne mam radsej mensie priemery tomov a aj mensie hlbky, jedine kopak mam rad tucne velky :) teraz mam basixy a som s nimi nadmieru spokojny...za tu cenu dobre bicie a hlavne s drevenym virblom, ked sa daju kvalitne blany hraju bajecne...+ ako vravi kamos portnoy aj plechy musia byt kvalitne otherwise to je len take plieskanie :D
Obrázok užívateľa
Jarinoj

Poslaťod mmimoman » Uto Jan 24, 2006 17:52

hm...ja mam plechac co bol k sonor 505kam...hm...nic moc :D :D
ale dal som tam dobruuu(zatial iba) vrchnu blanu....evans uno 58 dry(uz sa nevyrabaju...som ju zohnal dost dotrepanu od kamosa..ale zadara :D )
...ten zvuk je teraz dost v poho, aj ked by som kcel daco drevene...inak mam jeden amati :wink: lenze niektore sroby su zle a co je horsie, tie sroby nemaju v strede tu medzeru....sa to neda ladit iba kliestami, takze sa mi do toho nekce moc pustat, bo kym by som to aspon nejak naladil, bol by som sedivy :D

inak videli ste uz take sroby na amati?....nefiem, mozno sa mylim ale take moc casto nevidiet nie?
mmimoman

Poslaťod dauz » Uto Jan 24, 2006 18:05

Boli dva typy amatov ta prva verzia mala ine kovanie to klasicke a klasicke sroby...
potom sa zacala vyrabat trosku novsia a ta mala nove kovanie nove sroby...
ja napr mam doteraz kluc na tie sroby co hovoris ...
Obrázok užívateľa
dauz

Poslaťod mmimoman » Uto Jan 24, 2006 18:22

hm...neda sa taky kluc zohnat niekde este?...bo mozno by sa dalo daco celkom slusne urobit z toho...a ma hrozne stve, ze na oboch dzezakoch je daco dobre(sonor505 a amati)...na tom plechaci je dobre, ze je hlboky 5.5palca...ale zas ten material...amati ma iba 3.5 palca :evil: ale zas je dreveny....takze ak by som mal ten kluc, tak by som to vyskusal...
mmimoman

Poslaťod Sammael » Uto Jan 24, 2006 20:21

Jarinoj píše:Sammael: mal som aj exporty a potom century a musim povedat, tak ako portnoy a silver...ten plechac bol ten isty..ale ako som spominal proti gustu ziaden disputat a osobne mam radsej mensie priemery tomov a aj mensie hlbky, jedine kopak mam rad tucne velky :) teraz mam basixy a som s nimi nadmieru spokojny...za tu cenu dobre bicie a hlavne s drevenym virblom, ked sa daju kvalitne blany hraju bajecne...+ ako vravi kamos portnoy aj plechy musia byt kvalitne otherwise to je len take plieskanie :D

cinely ma momentalne netrapia, skor to, ci si bol alebo nebol spokojny s Pearl EX...
Sammael

Poslaťod Jarinoj » Uto Jan 24, 2006 20:44

Sammael píše:
Jarinoj píše:Sammael: mal som aj exporty a potom century a musim povedat, tak ako portnoy a silver...ten plechac bol ten isty..ale ako som spominal proti gustu ziaden disputat a osobne mam radsej mensie priemery tomov a aj mensie hlbky, jedine kopak mam rad tucne velky :) teraz mam basixy a som s nimi nadmieru spokojny...za tu cenu dobre bicie a hlavne s drevenym virblom, ked sa daju kvalitne blany hraju bajecne...+ ako vravi kamos portnoy aj plechy musia byt kvalitne otherwise to je len take plieskanie :D

cinely ma momentalne netrapia, skor to, ci si bol alebo nebol spokojny s Pearl EX...

da sa povedat, ze som s nimi bol spokojny, ale predal som ich :) samozrejme pre zaciatok urcite lepsie riesenie ako amatky...najlepsie je kupit uz pouzivane, su lacnejsie ako fungle...len ten plechovy srotak...mi nikdy nejakeo nerezal
Obrázok užívateľa
Jarinoj

Poslaťod dolmayan » Uto Jan 24, 2006 21:18

dauz Zaslal: 24 Jan 2006 15:36 Predmet:

--------------------------------------------------------------------------------

Mam plechac a som rad, ze ho mam. Hral som na drevennej Yamahe a po minute hrania ma zacala boliet hlava z toho zvuku. Ak si budem niekedy kupovat novy bubon tak to bude jedine plachovy Tama Lars Ulrich... ma dva modely a viac sa mi paci ten mosadzny

Myslim si ze toto je rada nad zlato, ma to vsak jednu nevyhodu, ked si niekto pozrie tama cennik na madamusic.sk, zisti ze lars ulrich signature stoji 82000,-. Takze zacinajuci budenici, este trosku nesetrite a mate aspon rytmicak, ostatne asi bude musiet prist samo :lol:
DREAM THEATER, STONE SOUR, KORN, system of a down, SLIPKNOT, creed, godsmack, METALLICA, sepultura, rammstein, BULLET FOR MY VALENTINE, TRIVIUM, machine head, KILLSWITCH ENGAGE, soilwork, avenged sevenfold, atreyu, liquid tension experiment
Obrázok užívateľa
dolmayan

Poslaťod Sammael » Str Jan 25, 2006 00:01

Jarinoj píše:da sa povedat, ze som s nimi bol spokojny, ale predal som ich :) samozrejme pre zaciatok urcite lepsie riesenie ako amatky...najlepsie je kupit uz pouzivane, su lacnejsie ako fungle...len ten plechovy srotak...mi nikdy nejakeo nerezal

plechove mi vyhovuju, aj ked je jasne, ze v tejto kategorii to nebude stat za vela... ok, tak dik za nazor

mna zase laka tento rytmicak:
http://www.musik-produktiv.de/bilder2/1 ... 4159xl.jpg
Sammael

Poslaťod Sliver » Str Jan 25, 2006 12:33

...dauz:aspon si matne spominam ze ako vyzeras:-)))
...inac mas recht, kazdemu sa inac paci...
...ale keby som bral nahodou tie 505 sonory tak si necham moj amatak...
...5.5 hlbka, drevo, 10 srobov...
nieèo vypic???
Obrázok užívateľa
Sliver

Poslaťod portnoy » Str Jan 25, 2006 14:30

...inac portnioy hra na snare aj palicou na opak...co robi ten zvuk taky vyraznejsi....a kieby som mohol tak si spravim svoj...moj signature lebo jazzak je velmo hakliva vec...napriklad ten zo slipknotu ho ma ako ja...ked som rachol spodnu blanu a dolepil to pakou :-)

..inac chodtze na www.balbex.cz a tam je odkaz na hand made wood snare drums
Obrázok užívateľa
portnoy

Poslaťod dolmayan » Štv Jan 26, 2006 22:23

Takze zaver je takyto: Nech si uz kupujete akukolvek zostavu, radsej nech ma dreveny rytmicak, pokial zasadne nemusite mat plechovy
DREAM THEATER, STONE SOUR, KORN, system of a down, SLIPKNOT, creed, godsmack, METALLICA, sepultura, rammstein, BULLET FOR MY VALENTINE, TRIVIUM, machine head, KILLSWITCH ENGAGE, soilwork, avenged sevenfold, atreyu, liquid tension experiment
Obrázok užívateľa
dolmayan

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bicie nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť