TRUBKA

Moderátor: Moderators

TRUBKA

Poslaťod mozz » Str Mar 08, 2006 16:38

yeah caf seci nenasiel by sa tu nejaky trubkar samouk/trubkar ktory by vedel nejako nazaciatok pomoct,alebo aspon nejake zaujimave linky niekto nevie vopred diky pre uprestnenie ide o trubku B!!
mozz

Poslaťod jivo » Str Mar 29, 2006 12:08

kedze sa zatial nikto nenasiel, skus verneho kamarata www.google.sk :)
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!
Powered by Peavey and Mesa/Boogie amplification.
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod kexik » Uto Máj 02, 2006 18:49

co uz vies? na zaciatok potrebujes vypestovat natisk... takze zuby spolu, pery do uzkej ciarky (ako keby si sa chcel zosiroka usmiat so stisnutymi perami), nasad natrubok a snaz sa vyludit rovny, cisty ton. toto zvladnut ti potrva pekne dlho, tak o mesiac ti napisem pokracovanie :)
mimochodom, neboj, nie som ovela dalej a tiez som samouk. ovsem hram 20 rokov na flaute, takze to mam o malicko lahsie. no a ak chces napredovat rychlejsie, bez profi ucitela to nepojde
kexik

Poslaťod mathias » Uto Máj 01, 2007 19:10

Oznam pre všetkých dychárov! Skupina, ktorá hra hudobný štýl ska hľadá medzi seba posilu v podobe Trúbky, alebo Trombónu. Všetci záujemci sa hláste na sasinek.martin@zoznam.sk !
mathias

Poslaťod jivo » Uto Máj 01, 2007 20:51

mathias píše:Oznam pre všetkých dychárov! Skupina, ktorá hra hudobný štýl ska hľadá medzi seba posilu v podobe Trúbky, alebo Trombónu. Všetci záujemci sa hláste na sasinek.martin@zoznam.sk !

stacilo spravit jednu temu s tyto oznamom, nemusel si davat rovnaky prispevok do troch tem :wink: .
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!
Powered by Peavey and Mesa/Boogie amplification.
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod pinacolada » Ned Dec 16, 2007 00:15

kexik píše:co uz vies? na zaciatok potrebujes vypestovat natisk... takze zuby spolu, pery do uzkej ciarky (ako keby si sa chcel zosiroka usmiat so stisnutymi perami), nasad natrubok a snaz sa vyludit rovny, cisty ton. toto zvladnut ti potrva pekne dlho, tak o mesiac ti napisem pokracovanie :)
mimochodom, neboj, nie som ovela dalej a tiez som samouk. ovsem hram 20 rokov na flaute, takze to mam o malicko lahsie. no a ak chces napredovat rychlejsie, bez profi ucitela to nepojde
mesiac? jeden ton som sa ja so strojcekom naucil za 4 minuty.nazval som ho mamutie C :D
pinacolada

Poslaťod kozenooo » Uto Dec 18, 2007 00:24

asi si prirodzeny talent :wink: , ja som s tym tiez problem nemal, ton vyludis hned len zalezi aj od kvality tonu
kozenooo

Poslaťod Aichman » Uto Okt 13, 2009 07:55

Ahoj chtel bych jenom rict ze ze zacatku kdy se ucis hrat na trumpetu je lepsi jit do hudebni skoly kde ti ucitel poradi jak hrat jak spravne drzet nastroj jak spravne cvicit natisk jak spravne pouzivat jazyk je tot vse hodne dulezite.kazdy se bavite jak spulit rty atd. ale dulezite je taky to jak spravne dychat a to te ten ucitel nauci.sam jsem trumpetak a vim ze je to dost dulezite.tak hrani zdar
Aichman

Poslaťod remo » Pia Sep 17, 2010 11:35

caute - som profi trubkar aktivne hram jazz , groove...aj s djmi - napr som clenom drumatique-u...
mam skoncene konzervatorium , aj vysoku skolu + ukoncene pedagogicke minimum = kto chce nejake sukromne hodiny rad poradim :)
moje tel. c. 0903303261
remo

Späť na Dychové nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť