TRUBKA?!?

Moderátor: Moderators

Poslaťod adamdodok » Uto Máj 13, 2008 09:31

Janko Burka píše:talent je pekna vec a na trubku ho urcite treba...ale vytvorit natisk chce cas, tam nepomoze, ci mas talent alebo nie, to je fyzika, musis si to oddriet a to chce cas...

Lenže talent bez dobrého profi učiteľa môže zahodi
adamdodok

Poslaťod punkpin » Pon Jún 02, 2008 19:07

adamdodok píše:
punkpin píše:
pinacolada píše:uz ked sme pri tom aka trubka sa hodi do punku respektive ska punku??

btw punkpin: ak hodlas byt trbukovym samoukom tak vela stastia no.uvidis ze to neni take lahke ako sa zda

Hej ja ani necakam ze to bude lahke.....ale ja som pripad....vazne.....ja som ohromny talent....som sice dost namysleny(co je vidiet) ale naozaj sa rychlo ucim....a hlavne ked nieco chcem....

Počúvaj Ty talent :-D Keď si talent a si namyslený,tak skús tú trumpetu čím skor.Je to ten správny nástroj ktorý Ti zrazí kohútik! :-D Sorry nič v zlom ale nechal som sa unies :-D

Taaaakze:
Peniaze na trubku uz sa pomaly zbieraju....chystam sa ju kupovat v july/auguste....naozaj som presvedceny ze vam do pol roka vytriem rybnik!
potom budem referovat a hodim neake audio nahravky....som zvedavy...ze kdo s koho! :D

A jasnee...ja to chapem...ze je to tazke...ze treba natisk...ale ja som talent...chapes? :D:D:D:D :lol:
I'm eating vegetation, cause of fast food nation
I'm wearing a couple of shoes cause of globalization
I'm watching michael moore expose the awful truth
I'm listening to public enemy and reagan youth

Bandzone.cz/zlompina
Obrázok užívateľa
punkpin

Poslaťod rascco » Uto Jún 03, 2008 10:43

no tak som teda zvedavy na tie nahravky :D:D:D za pol roka sa mozno naucis fuknut par tonov ....ale hrat ... no neviem ...fakt som zvedavy ..... a aku trubku sa chystas kupit???
Bicie, trubka fajneeeeeeeeee :)
Obrázok užívateľa
rascco

Poslaťod adamdodok » Uto Jún 03, 2008 15:39

Kua chcel by som by Tebou,taký talent...nemusíš sem hádza tie nahrávky,ja si ich radšej rovno kúpim,ok ? :-X :-D :-D :-D
adamdodok

Poslaťod punkpin » Str Jún 04, 2008 20:32

rascco píše:no tak som teda zvedavy na tie nahravky :D:D:D za pol roka sa mozno naucis fuknut par tonov ....ale hrat ... no neviem ...fakt som zvedavy ..... a aku trubku sa chystas kupit???

V hudobninach maly neake yamahy tak asi stych....no alebo tu bach..ktoru racej...tie jamahy boli podobnej ceny...

Bandzone.cz/zlompina
Obrázok užívateľa
punkpin

Poslaťod rascco » Štv Jún 05, 2008 09:01

punkpin píše:
rascco píše:no tak som teda zvedavy na tie nahravky :D:D:D za pol roka sa mozno naucis fuknut par tonov ....ale hrat ... no neviem ...fakt som zvedavy ..... a aku trubku sa chystas kupit???

V hudobninach maly neake yamahy tak asi stych....no alebo tu bach..ktoru racej...tie jamahy boli podobnej ceny...

s Bachom-prelude nemam zatial ziadne skusenosti ale co som pocul nazory inych tak urcite nie zevraj to uz radsej Amatku ako Bach-prelude ..... takze by som asi skor doporucil Yamahu....samozrejme ze cim vysia rada tym lepsi zvuk a vlastnosti vyber necham na tebe maju ich tu v muzikeri hodne ... poobzeraj sa este aj po inych strankach napr. www.****.cz a pod... ja som odtial uz nieco objednaval v pohode to bolo .... ja osobne teraz skusam na Yamahe 2335. hral som aj na 5335-silver a hral som aj na kridlovke tak isto postriebrenej M. JIRACEK ... to bola vazne supa ale tak aj cena
Bicie, trubka fajneeeeeeeeee :)
Obrázok užívateľa
rascco

Poslaťod jivo » Štv Jún 05, 2008 12:50

rascco píše: poobzeraj sa este aj po inych strankach napr. www.****.cz a pod... ja som odtial uz nieco objednaval v pohode to bolo ....

bohuzial, link na konkurencny eshop musel byt vymazany, pretoze sa jednalo o reklamu, ktora je, vzhladom na to, ze prevadzkovatelom fora je firma Muziker, nevhodna.

v pripade potreby sa daju pouzit sukromne spravy.

dik za pochopenie.

jivo / moderator
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!
Powered by Peavey and Mesa/Boogie amplification.
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod punkpin » Štv Jún 05, 2008 15:38

rascco píše:
punkpin píše:

s Bachom-prelude nemam zatial ziadne skusenosti ale co som pocul nazory inych tak urcite nie zevraj to uz radsej Amatku ako Bach-prelude ..... takze by som asi skor doporucil Yamahu....samozrejme ze cim vysia rada tym lepsi zvuk a vlastnosti vyber necham na tebe maju ich tu v muzikeri hodne ... poobzeraj sa este aj po inych strankach napr. www.****.cz a pod... ja som odtial uz nieco objednaval v pohode to bolo .... ja osobne teraz skusam na Yamahe 2335. hral som aj na 5335-silver a hral som aj na kridlovke tak isto postriebrenej M. JIRACEK ... to bola vazne supa ale tak aj cena

Posli ten link v SS please :D
A dik za prispevok...ja musim zbehnut do hudobnin a skusat....dnes mi mamka doniesla acordeon a poviem ti ze je to riadna haluz :D uz sa tesim ked to zakomponujem do punku :D

Bandzone.cz/zlompina
Obrázok užívateľa
punkpin

Poslaťod garde » Uto Júl 08, 2008 07:21

.........už si si kúpil dáke tie dychy???............a čo akordeón???..........
Obrázok užívateľa
garde

Poslaťod pinacolada » Str Júl 16, 2008 15:49

pocuj punkpin..ked ta to prejde (tak pol roka tipujem)tak by som tu yamahu co si kupis kupil.posli mi SS :) (ale vazne)

inak -rozmyslal som ze po brigade si kupim nejaku lacnejsiu vreckovu trubku z ebay...iba tak na cvicenie a na stanovacky,chaty nech je tam zabava
co si o nich myslite? z jedneho zdroja mam ze maju plochejsi a pisklavejsi zvuk ako normalne,z ineho mam ze maju gulatejsi zvuk..neviem co si mam mysliet.ma s takym niecim niekto skusenosti
pinacolada

Poslaťod hou100 » Pia Aug 22, 2008 23:14

punkpin píše:Nikto nic???no taaaak ved nechcem zas az tak vela.....
Ze kouris bude spis vyhoda pokud chces hrat jazz, kdyz obcas peknym bassem zaspivas, budes jak Amstrong. Trubku si kup pres ebay. Nove stoji za prd. Doporucuju A.Curtva nebo A.Courtois nebo Conn, V.Bach - Stradivarius(zadny prelude, to je smejd),
King,
nástroj musí muzikantovy sedìt na míru!!
hou100

Poslaťod punkpin » Ned Okt 19, 2008 12:46

Co cert nechcel ... mamku som poveril kupou trubky, nakolko sla do rakuska a pytala sa co by som chcel s tade ... no a doniesla mi klarinet :lol: :lol: :lol:
Princip fukania je tam asi dost odlisny, no celkom mi to ide ... fukam si mnoho tonou ... sice niesu neako ekstra ciste, ale su ... chcel by som sa spytat ci niekto nahodou nema neaky nakres prstokladu na klarinet ... ja mam vraj Bckovy ... ak by to niekto mal tak nech posle ...dik

Bandzone.cz/zlompina
Obrázok užívateľa
punkpin

Poslaťod pinacolada » Ned Okt 19, 2008 22:10

mega loool :lol:
ale drzim prsty.klarinet ma ... zvuk.masti do najblizsej ZUSky nech ta tam naucia aspon zakladne techniky a prstoklady
pinacolada

Poslaťod punkpin » Pon Okt 20, 2008 09:05

pinacolada píše:mega loool :lol:
ale drzim prsty.klarinet ma ... zvuk.masti do najblizsej ZUSky nech ta tam naucia aspon zakladne techniky a prstoklady

zjavne si to nepochopil or nepochopila ... ZUSku fuckujem .. nepotrebujem to ... zaklad viem ... potrebujem ale nieco od coho sa odrazit .... jedna baba mi pisala ze nieco take ma no neodpisala mi ... ak to cita tak nech pise SS

Bandzone.cz/zlompina
Obrázok užívateľa
punkpin

Poslaťod wilson » Ned Okt 26, 2008 21:29

punkpin píše:zjavne si to nepochopil or nepochopila ... ZUSku fuckujem .. nepotrebujem to ... zaklad viem ... potrebujem ale nieco od coho sa odrazit .... jedna baba mi pisala ze nieco take ma no neodpisala mi ... ak to cita tak nech pise SS

ty vole skade ty beres tolko sebavedomia...tolko snad nemal ani panboh ked svet stvoril... :)
UPG 5
Carvin
Obrázok užívateľa
wilson

Poslaťod garde » Pon Okt 27, 2008 09:29

wilson píše:
punkpin píše:zjavne si to nepochopil or nepochopila ... ZUSku fuckujem .. nepotrebujem to ... zaklad viem ... potrebujem ale nieco od coho sa odrazit .... jedna baba mi pisala ze nieco take ma no neodpisala mi ... ak to cita tak nech pise SS

ty vole skade ty beres tolko sebavedomia...tolko snad nemal ani panboh ked svet stvoril... :)

......toľko ho nemá ani Chuck Noris......... :D :D :D
Obrázok užívateľa
garde

Predchádzajúci

Späť na Dychové nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia