Trubka,kornet,kridlovka,....

Moderátor: Moderators

Trubka,kornet,kridlovka,....

Poslaťod pinacolada » Str Júl 16, 2008 15:52

pytat sa,ktory nastroj je lepsi je hlupost tak sa pytam,zvuk ktoreho nastroja sa vam paci viac? aj zdvovodnite svoj nazor (uz sa tesim na tie adjektiva zvuku :D )
pinacolada

Re: Trubka,kornet,kridlovka,....

Poslaťod rascco » Štv Júl 17, 2008 12:51

pinacolada píše:pytat sa,ktory nastroj je lepsi je hlupost tak sa pytam,zvuk ktoreho nastroja sa vam paci viac? aj zdvovodnite svoj nazor (uz sa tesim na tie adjektiva zvuku :D )

no ja neviem ... podla toho na aky zaner sa pytas mne osobne vyhovuje dost zvuk kridlovky ma pekny plny a gulaty ton ...jednoducho do jazzu ako stvoreny nastroj na pomalucke balady. uuuuj ...... trubka je parada tak isto ma ocosi ostrejsi zvuk (zalezi aj na znacke) ale tak isto ...trubka je ovela univerzalnejsia pretoze sa hodi aj do jazzu, rocku, funky..atd ...a je nieco uzasne ked hra tipek na trubke uplne rychlo a potom zrazu spomaly ...hmmm...... co sa tyka kornetu sem tam na neho hram ..... je sice neznackovy ale ma tu vyhodu ze je mensi ... a ako si pisal v inej teme je ako stvoreny na chatky a ine akcie ...najde tam svoje uplatnenie....co sa tyka zvuku tak mna osobne moc neoslovil, ale ako vravim na vysantenie je ako stvoreny
Bicie, trubka fajneeeeeeeeee :)
Obrázok užívateľa
rascco

Späť na Dychové nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť