Marshall TSL 100, Behringer FCB 1010, TC Electronics G major

Moderátor: Moderators

Marshall TSL 100, Behringer FCB 1010, TC Electronics G major

Poslaťod roger009 » Pon Sep 12, 2011 10:29

Dobrý deň,

Potreboval by som poradi ohľadom zapojenia a naprogramovania týchto vecí. Chcel by som sa v prvom rade spýta, či naozaj funguje prepojenie Marshall TSL 100 a behringer FCB 1010, pretože keď som sa na to pozeral ako by som to zapojil moc mi to do hlavy nešlo a čítal som na jednom anglickom fóre, že sa to prepoji vraj nedá. Preto ak niekto fungujete s TSL 100 a fcb 1010, tak by som vám bol veľmi vďačný kebyže mi dáte nejaké rady. A ak by tu bol niekto ochotný mi pomôc naprogramova to, bol by som mu veľmi vďačný. Ďakujem. :)
Cort X-11 BCS,
BOSS MT2 Metal Zone,
Dunlop MXR GT-OD,
BOSS DD-20 Giga Delay,
Crybaby GCB95,
MXR Black Label Chorus ZW38,
MODTONE Chromatic Tuner,
PEAVEY 6505+
MESA BOOGIE Rectifier Standard
Behringer FEX 800 MINIFEX
roger009

Poslaťod iktor » Uto Mar 06, 2012 10:10

ako naprogramovat FCB a Gmajor o tom su cele fora a na youtube je tiez vela navodou ako kalibrovat fcb a ako ho "skamaratit" s gmajorom, ja mam oboje takze ti mozem skusit poradit co nebudes vediet (ak to ja budem vediet :wink: ) A Tslko je myslim troj kanal a to sa (pokial viem) neda komplet cele prepinat cez gmajora ale keby si to skombinoval s dvoma rele co ma aj fcb tak by to mozno slo, ale ako cez gmajor zriesit prepinanie trojkanaloveho zosilovaca neviem, sam mam troj kanal a na prepinanie pouzivam original footswitch a fcb mam iba na ovladanie gmajora...
Moje lasky a hracky: Mesa boogie mark IV combo,Marshall 5010, APG handmade guitars, 535Q, cordial kable, hicon jacky,
SD1 japan,CH1, DD7, JT microamp,Fulltone gt500, marshall regenerator, AMT ss11.
Obrázok užívateľa
iktor

Poslaťod iktor » Uto Mar 06, 2012 10:11

ako naprogramovat FCB a Gmajor o tom su cele fora a na youtube je tiez vela navodou ako kalibrovat fcb a ako ho "skamaratit" s gmajorom, ja mam oboje takze ti mozem skusit poradit co nebudes vediet (ak to ja budem vediet :wink: ) A Tslko je myslim troj kanal a to sa (pokial viem) neda komplet cele prepinat cez gmajora ale keby si to skombinoval s dvoma rele co ma aj fcb tak by to mozno slo, ale ako cez gmajor zriesit prepinanie trojkanaloveho zosilovaca neviem, sam mam troj kanal a na prepinanie pouzivam original footswitch a fcb mam iba na ovladanie gmajora...
Moje lasky a hracky: Mesa boogie mark IV combo,Marshall 5010, APG handmade guitars, 535Q, cordial kable, hicon jacky,
SD1 japan,CH1, DD7, JT microamp,Fulltone gt500, marshall regenerator, AMT ss11.
Obrázok užívateľa
iktor

Späť na Efekty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť