Stupnice a technika

Moderátor: Moderators

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 18:14

fekal_equinox píše:velku **** mas pravdu oznacovanie H sa zacalo pouzivat chybne v nemecku a dostalo sa to v minulosti aj k nam to ze ta to naucil nejaky pajko ludovej skole umenia neznamena ze to tak je chod na berk lee a uvidis co ti povedia na Hcko :lol:

chlapče najdi si ustav na liečenie retardacie. :wink:
Hosť

Poslaťod fekal_equinox » Sob Nov 14, 2009 18:17

EBbass píše:
fekal_equinox píše:velku **** mas pravdu oznacovanie H sa zacalo pouzivat chybne v nemecku a dostalo sa to v minulosti aj k nam to ze ta to naucil nejaky pajko ludovej skole umenia neznamena ze to tak je chod na berk lee a uvidis co ti povedia na Hcko :lol:

a ty si o tom aj nieco studoval? preco by som mal byt retard?
Obrázok užívateľa
fekal_equinox

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 18:17

no s Bohom....fekal nam tu prisiel morit prostredie
Hosť

Poslaťod left_hand » Sob Nov 14, 2009 18:18

EBbass píše:
fekal_equinox píše:
Vindo píše:
left_hand píše:wtf? B je to iste ako H.

tón B je to isté ako H ?..pekne....tak teda idem vynada všetkym profesorom hudobnej teorie že učia chobotiny

chod!

a potom si chod hned kupit H strunu do obchodu a uvidis kolko ich tam maju.

ach ty si pako,sa nestaraj ked nevieš ani na čo máš mozog nie ešte aby si vedel hrat...si nekupuj americke struny a uvidiš čo na nich bude napísané.sa prihlás do hudobky ked nevieš ani ako sa volaju tony v stupnici

si nejaky agresivny.
Skor ako sa spytas pozri sem, sem a sem.
Obrázok užívateľa
left_hand

Poslaťod left_hand » Sob Nov 14, 2009 18:20

krucinal ma 9 prispevkov dokopy a uz ho sprdavate, ze je retard a hovno vie. ale chalan ma pravdu.
Obrázok užívateľa
left_hand

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 18:21

left_hand píše:si nejaky agresivny.

ja som uplne v pohode,tlak,pulz všetko OK ale nech tu nejaky zasran nespamuje ked nevie...a ak naražaš na banany tak s tým nemám problém :)
Hosť

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 18:21

left_hand píše:krucinal ma 9 prispevkov dokopy a uz ho sprdavate, ze je retard a hovno vie. ale chalan ma pravdu.

ad1,nepovedal som že je retard ale že si má najst retardácky ustav :D
ad2,pravdu nemá,rovnako ako ty :!:
Hosť

Poslaťod fekal_equinox » Sob Nov 14, 2009 18:24

EBbass píše:

ja som uplne v pohode,tlak,pulz všetko OK ale nech tu nejaky zasran nespamuje ked nevie...a ak naražaš na banany tak s tým nemám problém :)

jak vies ze som zasran?
Obrázok užívateľa
fekal_equinox

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 18:27

možno niesi,ale rozumu na to máš.
Hosť

Poslaťod left_hand » Sob Nov 14, 2009 18:28

EBbass píše:

reagujem na to, ze ako sa zda, reagujes vo virtualnom prostredi ako school bully. vidis ze chalan ma 9 postov a tak si nanho dovolujes. podla mna, aj ked tiez trosku prehnane, chalan hovori pravdu. aspon co sa tyka toho oznacenia tonu H, ktore prislo z nemecka. ano u nas to tak funguje ze H je H a B je o pol tona znizene H. Ale pravdou stale ostava, ze to doslo z nemecka a ze to bolo chybne oznacenie. a ustalilo sa preto, lebo B a Bb sa vyslovuje rovnako a preto bola komunikacia hudobnikov zlozitejsia. Ale spravne to ma byt B a Bb, tak ako to funguje v amerike.
Obrázok užívateľa
left_hand

Poslaťod fekal_equinox » Sob Nov 14, 2009 18:37

left_hand píše:
EBbass píše:

reagujem na to, ze ako sa zda, reagujes vo virtualnom prostredi ako school bully. vidis ze chalan ma 9 postov a tak si nanho dovolujes. podla mna, aj ked tiez trosku prehnane, chalan hovori pravdu. aspon co sa tyka toho oznacenia tonu H, ktore prislo z nemecka. ano u nas to tak funguje ze H je H a B je o pol tona znizene H. Ale pravdou stale ostava, ze to doslo z nemecka a ze to bolo chybne oznacenie. a ustalilo sa preto, lebo B a Bb sa vyslovuje rovnako a preto bola komunikacia hudobnikov zlozitejsia. Ale spravne to ma byt B a Bb, tak ako to funguje v amerike.

tak ako to funguje v amerike anglicku francuzku taliansku aj holandsku napriklad
Obrázok užívateľa
fekal_equinox

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 18:38

čo sem stale pretiete ameriku? na madarov všetci ***uju lebo u nas hovoria po madarsky a vy tu chcete rozpravat po anglicky? raz je tu dané H a B a tak sa to tu má hovorit...
Hosť

Poslaťod Krutko » Sob Nov 14, 2009 18:44

EBbass píše:

sa uvedom jak sa spravas, sa nejak velmy hras na fajnsmekra gitarovej terorie, dufam ze tak aj hras
Krutko

Poslaťod plach » Sob Nov 14, 2009 18:48

:D koľko kriyku pre písmenká :D:D
Obrázok užívateľa
plach

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 18:58

Krutko píše:
EBbass píše:

sa uvedom jak sa spravas, sa nejak velmy hras na fajnsmekra gitarovej terorie, dufam ze tak aj hras

jaký fajnšmeker zas? ale šak hrajte si jak chcete,mne je jedno.
Hosť

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 18:59

aaach chlapi.....ako to uz povedal slavny uzivatel fora: vezmime si gitary podme si radsej zahrat :D
Hosť

Poslaťod Hans Moleman » Sob Nov 14, 2009 19:03

to o tom oznacovani h - b nemeckym vs. americkym (alebo holandskym, talianskym...) systemom je pravda, cital som o tom v jednej starej serioznej knihe hudobnej teorie, skoda, ze bola iba pozicana, mohol by som zacitovat :D

a trocha sa divim niektorym, ze nevedia komunikovat normalne a skoro vsetko sa zbytocne zvrhava do hadok o nicom
Obrázok
Cort M600
LAG 300D
TC Electronic Nova System
Obrázok užívateľa
Hans Moleman

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 19:13

Hans Moleman píše:a trocha sa divim niektorym, ze nevedia komunikovat normalne a skoro vsetko sa zbytocne zvrhava do hadok o nicom

ono to celé začina vedomostami a ked niekto nevie a ide sa do krvy bi tak to tak aj vyzerá,tý,ktorým vadí H a B v naších stupniciach možu kludne opustit toto forum,alebo ešte lepšie,možu sa odstahovat do ameriky,tam si budu moc speedova pentatoniku z Bb 8)
Hosť

Poslaťod left_hand » Sob Nov 14, 2009 19:19

EBbass píše:
Hans Moleman píše:a trocha sa divim niektorym, ze nevedia komunikovat normalne a skoro vsetko sa zbytocne zvrhava do hadok o nicom

ono to celé začina vedomostami a ked niekto nevie a ide sa do krvy bi tak to tak aj vyzerá,tý,ktorým vadí H a B v naších stupniciach možu kludne opustit toto forum,alebo ešte lepšie,možu sa odstahovat do ameriky,tam si budu moc speedova pentatoniku z Bb 8)

odkial si si taky isty, ze mas pravdu ty?
Obrázok užívateľa
left_hand

Poslaťod Hosť » Sob Nov 14, 2009 19:20

left_hand píše:
EBbass píše:

odkial si si taky isty, ze mas pravdu ty?

na teletexte som to videl.
Hosť

PredchádzajúciĎalší

Späť na Gitarove techniky a teoria

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia