chat tema

Moderátor: Moderators

chat tema

Poslaťod jivo » Štv Jan 22, 2009 14:55

takze ako som uz avizoval v inych temach, zakladam ako moderator tuto blablabla temu, ktora by mala plnit funkciu isteho chatu, avsak v kultivovanej a rozumnej podobe. tema ma sluzit na volny pokec o roznych veciach, ktore nespadaju pod ine sekcie a nie je nutne, aby na ne bola zalozena samostana tema, skratka ak ma niekto nieco aktualne, s cim sa chce podelit s ostatnymi, moze to spravit v tejto teme.

ale tema a prispevky v nej by mali mat hlavu a patu, mali by mat nejaky zmysel a nemala by to byt len volna tema v style "co koho prave napadne". prosim uzivatelov, aby sem nepisali zbytocne, vulgarne alebo nevhodne prispevky a aby prispievali k danej teme, ktora sa nahodi. vyhnite sa prosim posthuntingu (nahananiu odoslanych prispevkov), flamewarom, nevhodnym vyjadreniam alebo obrazkom a podobnym veciam. ak sa zacne tema nekontrolovatelne vyvijat v style niektorych predchazdajucich tem (napr. vianoce) alebo budu uzivatelia porusovat tieto pravidla, tema moze byt uzamknuta alebo zmazana.

tak prosim, radsej denne stranku debaty o niecom, ako 15 stran debaty o nicom.

jivo / moderator
Naposledy upravil jivo dňa Uto Mar 03, 2009 01:34, celkovo upravené 1
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!
Powered by Peavey and Mesa/Boogie amplification.
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod Hosť » Štv Jan 22, 2009 15:00

caute mam problem s kurimi okami na rukach,obtazuje ma to pri hre...
poznate nieco zarucene? pretoze dusikom mi to vyberali 2x na tom istom mieste a vzdy sa opat vyvinie.Dakujem.
Hosť

Poslaťod Hosť » Štv Jan 22, 2009 15:34

Nazdar ludia.
Mam takyto problem, ze tie oznacovace listkov v autobusov MHD nejako nefunguju. Neviete mi poradit ako tam vlozit listok, aby mi to stiklo normalne?
Diki za odpovede
Hosť

Poslaťod J_B3 » Štv Jan 22, 2009 15:52

Vindo píše:Nazdar ludia.
Mam takyto problem, ze tie oznacovace listkov v autobusov MHD nejako nefunguju. Neviete mi poradit ako tam vlozit listok, aby mi to stiklo normalne?
Diki za odpovede

:D vindoo ........ta ked nejde ta mas v ..... ne? povies revizorke ze to proste neslo a ze to neni tvoja starost , mne sa to tak stalo aj vcera, ja mam BCK a nesli tie stroje ta mam na haku , nejde ta nejde , usetrim a nech skusi daco revizor povedat

a ked si poctivak daj si mesacnik a mas po probleme :wink:
Kapela sa rozpadla , lebo gitarista zacal brat drogy ................ostatnym clenom kapely :)
Obrázok užívateľa
J_B3

Poslaťod Hosť » Štv Jan 22, 2009 15:59

J_B3 píše:
Vindo píše:Nazdar ludia.
Diki za odpovede

:D vindoo ........ta ked nejde ta mas v ..... ne? povies revizorke ze to proste neslo a ze to neni tvoja starost , mne sa to tak stalo aj vcera, ja mam BCK a nesli tie stroje ta mam na haku , nejde ta nejde , usetrim a nech skusi daco revizor povedat

a ked si poctivak daj si mesacnik a mas po probleme :wink:

presne toto...lebo ja teraz ked mam este volno ta mi je na prd mesacnik tak chodim na listky...ale asi 2 z 10 listkov mi stiklo normalne

inac Mato...je toto debata na urovni?...co ak nam to jivo zmaze?
Hosť

Poslaťod jivo » Štv Jan 22, 2009 16:06

Vindo píše:

pre stromy nevidis les.
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod J_B3 » Štv Jan 22, 2009 16:08

neviem , v akurat som cital tvoj prispevok v predoslej teme s tym zalezenim do budy

ja ani nevem co povedat, ja chapem ze by to tu malo byt o gitarach a podobne , jivo to robi dobre co robi, ale neviem fakt forum je o tom aby sa kecalo , ja viem ze je to Fórum hudobných nástrojov ale mali ked je nieco v sekcii OT tak je to v podstate mimo hudobných nástrojov a moze tam byt volna debata , podla mna uprimne ked zaniknu nase OTcka tak tu nikto nebude chodit , beztak je nas stalych prispievatelov malo , kazdy sa tu na daco stazuje a bla bla bla - nevravim ze mozme dristat voloviny, ale ked sa niekde radi tak sa radi , ale ked je volna tema tak preco nemoze byt fakt volna?nevem podla mna na vianoce to bolo super , sice sme celu temu zasvinili ja viem , ale sak uzili sme si pokecali , zasa nemam zaujem mat cele forum na ICQ !!!! potom o com je forum kd z ludmi z fora musim kecat inde
proste ked sa chcem spytat dakoho co dostal od frajerky na valentina, alebo inu hovadinu aj taka sekcia by tu mala byt, proste volne kecat ako na fore , neviem JIVO robis to dobre , ale podla mna to beries az prilis vazne nevarvim ze mas nechavat hovadiny v temach ale neviem , kde si mame potom pokecat ked ne tu? ber to tak forum je na nas zavisle , ked nas zrusite kto sem bude chodit??? az tak vela stalych tu nieje ked sa ti rozhodnu ist prec tak tu bude milion tem ale odpovedi malo

ja v podstate viem co chcem napisat ale neviem to dat do spravnych slov
Kapela sa rozpadla , lebo gitarista zacal brat drogy ................ostatnym clenom kapely :)
Obrázok užívateľa
J_B3

Poslaťod Hosť » Štv Jan 22, 2009 16:14

jivo píše:
Vindo píše:

pre stromy nevidis les.

pane boze jivo....ja som regnuty na 10 forach, hudobne fora, cyklisticke fora, fira roznych judobnikov, Oldfieldove forum, forum Tublatanky, forum o vareni.....ale ked je v nejakom fore OT sekcia tak ta ma byt OT sekcia a predsa sa nebudeme na fore vyjadrovat v inervaloch a nebudeme v OT sekcii riesit to, ako sme si dali servitku na hubu....ci na krivo alebo dobre......ked je raz OT sekcia tak sa v OT sekcii mozme bavit aj o Lincolnovej babicke a tebe to moze byt fuk !!
Hosť

Poslaťod jivo » Štv Jan 22, 2009 16:19

J_B3 píše:neviem , v akurat som cital tvoj prispevok v predoslej teme s tym zalezenim do budy

ja ani nevem co povedat, ja chapem ze by to tu malo byt o gitarach a podobne , jivo to robi dobre co robi, ale neviem fakt forum je o tom aby sa kecalo , ja viem ze je to Fórum hudobných nástrojov ale mali ked je nieco v sekcii OT tak je to v podstate mimo hudobných nástrojov a moze tam byt volna debata , podla mna uprimne ked zaniknu nase OTcka tak tu nikto nebude chodit , beztak je nas stalych prispievatelov malo , kazdy sa tu na daco stazuje a bla bla bla - nevravim ze mozme dristat voloviny, ale ked sa niekde radi tak sa radi , ale ked je volna tema tak preco nemoze byt fakt volna?nevem podla mna na vianoce to bolo super , sice sme celu temu zasvinili ja viem , ale sak uzili sme si pokecali , zasa nemam zaujem mat cele forum na ICQ !!!! potom o com je forum kd z ludmi z fora musim kecat inde
proste ked sa chcem spytat dakoho co dostal od frajerky na valentina, alebo inu hovadinu aj taka sekcia by tu mala byt, proste volne kecat ako na fore , neviem JIVO robis to dobre , ale podla mna to beries az prilis vazne nevarvim ze mas nechavat hovadiny v temach ale neviem , kde si mame potom pokecat ked ne tu? ber to tak forum je na nas zavisle , ked nas zrusite kto sem bude chodit??? az tak vela stalych tu nieje ked sa ti rozhodnu ist prec tak tu bude milion tem ale odpovedi malo

ja v podstate viem co chcem napisat ale neviem to dat do spravnych slov

aj ja viem, co chces napisat a vies co? suhlasim s tebou :). mas pravdu, myslim to naozaj. fakt mas pravdu v tom, ze by sa tu malo dat pokecat aj o veciach, ktore sa netykaju hudby atd. len tak. prave na to ma sluzit tato tema a sekcia off topic. a teraz sa opytam nieco ja teba. mas pocit, ze tema o vianociach, tak ako sa vyvinula, bola vhodna na toto forum? alebo ten 10 stranovy pokec, co som vymazal, ze ten bol vhodny na toto forum? alebo nie? lebo uz sa to snazil x krat vysvetlit, nie som proti kecaniu a v OT sekcii mi nevadi aj OT kecanie, ale s mierou a v ramci urcitej normy. alebo mas pocit, ze obidve vymazane temy boli v norme? ak ano, preco ste sa v oboch bavili o tom, ze to bude asi vymazane? ved ste sami uz pocas pisania pocitali s tym, ze sa to vymaze a dokonca, ze mozte dostat bany, ktore ste nedostali, tak potom v com je problem? fakt je to taka vysoka poziadavka, bavit sa OT, ale v ramci urcitych pravidiel alebo hranic? alebo to necham tak a aj z tejto temy sa za tyzden stane 100 stranovy pokec so vsetkym tym svincikom, co bol v teme o vianociach?
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod jivo » Štv Jan 22, 2009 16:22

Vindo píše:
jivo píše:
Vindo píše:

pre stromy nevidis les.

pane boze jivo....ja som regnuty na 10 forach, hudobne fora, cyklisticke fora, fira roznych judobnikov, Oldfieldove forum, forum Tublatanky, forum o vareni.....ale ked je v nejakom fore OT sekcia tak ta ma byt OT sekcia a predsa sa nebudeme na fore vyjadrovat v inervaloch a nebudeme v OT sekcii riesit to, ako sme si dali servitku na hubu....ci na krivo alebo dobre......ked je raz OT sekcia tak sa v OT sekcii mozme bavit aj o Lincolnovej babicke a tebe to moze byt fuk !!

dobre ok. mozem sa nieco spytat? kebyze na tych forach, kde si regnuty, spravis ty a dalsi ludia totoznu temu, ako bola ta o vianocich, na kolkych forach by to zostalo bez povsimnutia a bolo by to plne tolerovane? hmm?

ak si si nevsimol, mne nevadi debata o comkolvek, aj o Lincolnovej babicke, len nechcem, aby to presiahlo urcitu unosnu mieru. lenze ty nejako stale nevies alebo nechces porozumiet tomu vyrazu "miera".
Obrázok užívateľa
jivo

Poslaťod Hosť » Štv Jan 22, 2009 16:29

no len ja neviem prist na to, co je ta tvoja miera...ta hranica....ja ked sa rozpravam s niekym, tak ja neuvazujem o nejakej miere...to by sme kazdy boli afektovani....my sme preto pisali ze nam to vymazes, lebo ta uz pozname....a aj teraz v tejto sekcii ked sa rozkecame, tak nam to vymazes, lebo nepozname tu tvoju mieru
Hosť

Poslaťod J_B3 » Štv Jan 22, 2009 16:30

niee ja nevravim ze je v pohode taky pokec , ja to chapem, vulgarizmy a podobne nie, viees kolko x sa ja takeho niecoho zdrzim? ja chapem ze to musis mazat a v pohode mne to nevadi, ja vravim ze to robis dobre , ale sak kto by sa vratil k tej teme o vianociach ? kto by to cital??? podla mna by tu malo byt nieco take ako pokec ze sa to samo maze proste kecas ako na nejakej ploche , vstupis do chatu a samo sa to maze po istych intervaloch

lebo tak ci tak , ci chces alebo nie OT tu bude vzdy , staci ze niekto nieco napise jeden sa chyti druhy a tak to ide , ale je sranda , mate navstevsnot , mame dovod sa sem vratit , ja som tu vzdy cely den , ci sa tu drisce o bludoch ci o vaznych veciach som tu vzdy cely den

v pohode jaa nemam nic proti mazaniu jaa len ze nejako velmi vela je tu nespokojnyh ludi v poslednom case , zo vsade sa vali ze to neni dobre to , nikdy nebude vyhovovat nikomu nic , na pokec sa stazuje malokto , tam su dobre tie RP kedy si pokecas a mas kazdeho na haku, aj admina, pises si co ces , bez cenzury tu sa to dokonca neda ani v SS ! a ked idem an pokeci pisat daco na plochu tak ma hned stopne admin lebo tam je stale , rpeto by tu mali byt viaceri , jeden co by to stopoval tie OT diskusie a jeden co by to potom riesil , mazal a podobne .......... lebo JIVO sorry , ale ked sa vyskytne tema ako vianoce a kym to ty budes citat tak pribudne dalsich 5stran , ano vo vacsine OT som aj ja , ale preco sa nepripojit? rad som na tomto fore a pisem vsade kde chcem a mozem

nerozoberajme to uz radsej :) proste rob to tak ako nadalej , robis to dobre ale proste treba cloveka ktory vsetko vcas stopne, lebo napriklad ako pises ze 80 stran OT :D ved na pokeci by ta stopli pri prvej vete
Obrázok užívateľa
J_B3

Poslaťod J_B3 » Štv Jan 22, 2009 16:34

jivo píše:dobre ok. mozem sa nieco spytat? kebyze na tych forach, kde si regnuty, spravis ty a dalsi ludia totoznu temu, ako bola ta o vianocich, na kolkych forach by to zostalo bez povsimnutia a bolo by to plne tolerovane? hmm?

ok ja suhlasim, niekto nieco spravi, treba ho potrestat , ale vezmi si to tak v tej teme spominanej bola velka cast stalych prispievatelov , tak keby si mal kazdeho potrestat tak kto by tu ostal? ano ostali by tu ludia , ale nie ti co su tu denne
Obrázok užívateľa
J_B3

Poslaťod ~beowulf~ » Štv Jan 22, 2009 16:41

Chalani, nevdacni ste!! :-) Fakt..

Achjaj, moja babka vravievala: "Daj bláznovi rozum, vys**e sa ti pod plot". Tak Živjó nam vyjde v ustrety a vy hned donho? Ked bude vidiet snahu, tak nam prejde kadeco, tak len smelo do pokecu, len nerobte nasilu zlobu :-p
Cort M600 Black cherry sunburst (C 12-56)
IMG StageLine GAT-100R + 2x12 " Vin30
AKG D5S
E-MU 0202
CME M-Key
Obrázok užívateľa
~beowulf~

Poslaťod J_B3 » Štv Jan 22, 2009 16:44

~beowulf~ píše:Chalani, nevdacni ste!! :-) Fakt..

Achjaj, moja babka vravievala: "Daj bláznovi rozum, vys**e sa ti pod plot". Tak Živjó nam vyjde v ustrety a vy hned donho? Ked bude vidiet snahu, tak nam prejde kadeco, tak len smelo do pokecu, len nerobte nasilu zlobu :-p

mozno zle citas , ja proti Jivovi ani jeho praci nemam nic , praveze som spokojny, ale treba dat navrhy a iste postrehy , musis uznat ze kazdy z nas ma v niecom pravdu
Obrázok užívateľa
J_B3

Poslaťod jivo » Štv Jan 22, 2009 16:46

J_B3 píše:niee ja nevravim ze je v pohode taky pokec , ja to chapem, vulgarizmy a podobne nie, viees kolko x sa ja takeho niecoho zdrzim? ja chapem ze to musis mazat a v pohode mne to nevadi, ja vravim ze to robis dobre , ale sak kto by sa vratil k tej teme o vianociach ? kto by to cital??? podla mna by tu malo byt nieco take ako pokec ze sa to samo maze proste kecas ako na nejakej ploche , vstupis do chatu a samo sa to maze po istych intervaloch

lebo tak ci tak , ci chces alebo nie OT tu bude vzdy , staci ze niekto nieco napise jeden sa chyti druhy a tak to ide , ale je sranda , mate navstevsnot , mame dovod sa sem vratit , ja som tu vzdy cely den , ci sa tu drisce o bludoch ci o vaznych veciach som tu vzdy cely den

v pohode jaa nemam nic proti mazaniu jaa len ze nejako velmi vela je tu nespokojnyh ludi v poslednom case , zo vsade sa vali ze to neni dobre to , nikdy nebude vyhovovat nikomu nic , na pokec sa stazuje malokto , tam su dobre tie RP kedy si pokecas a mas kazdeho na haku, aj admina, pises si co ces , bez cenzury tu sa to dokonca neda ani v SS ! a ked idem an pokeci pisat daco na plochu tak ma hned stopne admin lebo tam je stale , rpeto by tu mali byt viaceri , jeden co by to stopoval tie OT diskusie a jeden co by to potom riesil , mazal a podobne .......... lebo JIVO sorry , ale ked sa vyskytne tema ako vianoce a kym to ty budes citat tak pribudne dalsich 5stran , ano vo vacsine OT som aj ja , ale preco sa nepripojit? rad som na tomto fore a pisem vsade kde chcem a mozem

nerozoberajme to uz radsej :) proste rob to tak ako nadalej , robis to dobre ale proste treba cloveka ktory vsetko vcas stopne, lebo napriklad ako pises ze 80 stran OT :D ved na pokeci by ta stopli pri prvej vete

toto je absurdne. v prispevku vyssie si sa stazoval, ze to beriem moc vaznem, ze OT su akymsi korenim fora, ktore by tu malo byt a teraz pises, ze by to malo byt viac moderatorov, aby sa OT zastavili hned na zaciatku. tak si vyber, ktoru moznost chces a potom si za nou stoj :). ci ten zo srandy navrh na to, aby si to tu moderoval, ta motivoval k tomu, aby si sa snazil sam o moderatorsky post? :) ja predpokladam, ze nie, len nejako nechapem o co vam vlastne ide. keby si bol napr. ty moderator, stal by si za svojim prvym prispevkom alebo za tym druhym? skus mi prosim poradit, ako mam riesit tuto situaciu. na jednej strane je jasne, ze take debaty, ako boli tie vianoce, tu nemaju co robit, na druhej strane zas take chces a chat, ako som inde pisal, este ani neviem, ci je mozne ho technicky zrealizovat. tak co mam vlastne robit? no please porad mi, pripadne povedz, co robim zle, lebo podla toho co si tu napisal ti vadi aj ked sa OT prispevky mazu aj ked sa nemazu.

a neviem o akej cenzure v sukromnych spravach hovoris, asi mas na mysli automaticke mazanie niektorych vulgarizmov, lenze tak je tento server nastaveny, ma to byt slusne forum pre slusnych ludi, ak si chces zanadavat, su tu na to ine fora.

a s tymi vianocami, ja som tu temu najprv nechal, aj ked sa tam zacal rozvijat ten OT, lenze som si myslel, ze to neprerastie do takych rozmerov, co sa ale stalo v priebehu jedneho dna a druheho dna vecer, co som uz cital forum. a sorry, ze som 24. 12. nebol na fore, ale myslim, ze aj ja mam pravo na to, aby som mal aj nejaky iny zivot, nie len forum. a bol by som zvedavy, aky iny moderator by tu temu zmazal alebo zastavil. napr. ty? ked si do nej aktivne prispel niekolko desiatok, mozno az stoviek prispevkov? ci ako moderator by si sa spraval inac? nebolo by lepsie ist prikladom? alebo kto, kto bol vtedy na fore?