PLS O radu... :)

Moderátor: Moderators

PLS O radu... :)

Poslaťod 6um9_bobo » Pia Nov 06, 2009 20:31

Zdravím, rozmýšľal som nad kupou metronoma, ale ma tak napadlo, či neexistuje naodou nejký virtuálny metronóm do mobilu, presnejšie Sony ericson :) -.... čo vy nato? mám radšej investova do digitalneho metronoma.... PS obidve aj metronom aj mobil potom zapájam cez jack do hifi veze aby som to počul :D
Ďakujem
6um9_bobo

Poslaťod johnzo » Sob Nov 07, 2009 01:11

vygoogli si azis metronome. je v pohode celkom, teda nieje to nejaká super náhrada, ale lepšie ako kameňom do oka, vydlami do riti a gitarou mimo rytmu :)
yamaha rgx420dz, morley bad horsie 2, boss EQ, peavey valveking 212.
Obrázok.

*ja mam vynimku
Obrázok užívateľa
johnzo

Re: PLS O radu... :)

Poslaťod jivo » Uto Nov 10, 2009 14:49

6um9_bobo píše:Zdravím, rozmýšľal som nad kupou metronoma, ale ma tak napadlo, či neexistuje naodou nejký virtuálny metronóm do mobilu, presnejšie Sony ericson :) -.... čo vy nato? mám radšej investova do digitalneho metronoma.... PS obidve aj metronom aj mobil potom zapájam cez jack do hifi veze aby som to počul :D
Ďakujem

ak by som ziadny program nezohnal, tak by som to riesil tak, ze by som si nahral v kompe 10 minutove mp3 s metronomom v roznych tempach a tie by som si potom dal do mobilu.
My gear rulez. Your gear sucks. :D
Les Paul + Marshall = ROCK !!!