Moderator fora vymazane prispevky

Moderátor: Moderators

Poslaťod cUggIO » Uto Jan 26, 2010 22:02

No...asi by bolo teraz vhodne, kebyze sa vyjadrim k tomu co sa stalo a podobne. A NEBUDEM to riesit s tretou stranou (jivo sry) sukromne, budem to riesit verejne a verejne vam poviem o co ide, nazor na TO ci som konal spravne alebo moralne a podobne si mozete strcit za klobuk je mi to uplne jedno.....

Ide o to, ze ako vacsina vie, ze mam iste osobne spory s uzivatelom KuboG, dovody mojich sporov su MOJA a JEHO sukromna vec, to, ze on to povie do sveta je jeho vec. Moj pohlad na vec je asi takyto(poviem to v kratkosti):

Este davno (ked na tejto planete zili dinosaury) mi pan KuboG pozical 20 eur s tym ze je to DOBRE, tak ok poviem si je to kamarat OK tych 20 eur(islo o prachy na to aby som sa dostal do bernolakova na skusku kapely, den na to ako mna a moju rodinu okradli v chorvatsku na dovolenke) mi dal a nechce ich naspat. Potom si Kubo tieto peniaze vypytal, dal som mu VSETKU hotovost, ktoru som mal pri sebe, a ktoru som si mohol dovolit mu dat t.j. 14.4 Eura. Ide vsak o to, ze aj po tom ako som ukoncil VSETKU komunikaciu a zacal ho tvrdo ignorovat (PRECO je moja vec, ale aby si bol Jakubko na istom, NIE JE to preto, ze by som ziarlil alebo mu nieco zavidel). Vymazal som si jeho telefonne cislo, email a zamedzil zo svojej strany VSETKY mozne sposoby ako s nim komunikovat. AVSAK asi 4 dni dozadu som sa dozvedel o tom, ako ja mu uz mesiac v noci vyvolavam, a ako mu pisem vyhrazne maily a podobne blbosti co o mne rozprava,....Ako pani, SORRY, ale aj ja mam svoje odtial potial...Jednoducho som sa nasral a UZNAVAM ze som to trocha prehnal to tlacit na forum (to, ci to bolo adekvatne dat nieco podobne do Chat temy alebo nie, je druha vec), ale som fakt na neho nasraty a mam na to svoje dovody, ktore nemusim skladat nikomu. A jednoducho toto bola moja reakcia po prekroceni unosnej hranice.

Jivo kludne mi daj aj mesacny BAN je mi to jedno...a viem aj o tom, ze to aby si uzamkol temu mas na ziadost Kuba(ved komu by sa dobre pozeralo na urazky svojej "malickosti", vsak pani) ale je mi to cele jedno aj cely jeho nazor a podobne.

Ale... Nechapem tento povyk, kde je problem? Ublizil som nejak niekomu tym, ze som pisal na forum co som pisal? Urobil som nieco zle? Ak to Kubovi ublizilo, tak by som bol rad, kebyze si uvedomi, ze tie debiliny, co on o mne vyprava, mozu ublizit tak isto mne, lenze bohuzial namiesto toho, aby som ich roztruboval cez ICQ, som si zvolil lepsi a rychlejsi sposob, kde to bude vidiet aj on.

btw moj hnev na jakuba je o to vacsi, lebo namiesto toho, aby jednoducho ON, ktory ma problem, dosiel a nieco riesil, to musi riesit ako najvacsi uboziak (ano kubo je to pisanie priamo tebe), tak preco by som mal byt ja ten dobry?! Ako fakt sorry ale som len clovek, a ROZHODNE nie som DOBRY clovek.
My rig consists of:Marshall 2266H,Marshall 1960TV,Gibson SG faded,Vintage V99,MXR GT-OD,MXR Carbon Copy,Korg Pitchblack,Dunlop SW95,EHX Small Clone,Boss GE-7,Sommer+Proel Cables & Neutrik's
Obrázok užívateľa
cUggIO

Poslaťod J-B3 » Uto Jan 26, 2010 22:06

CUCKO stojim pri tebe a aj budem
J-BEM TOTO FORUM
J-B3

Poslaťod Hans Moleman » Uto Jan 26, 2010 22:06

murkoM píše:Ja budem strucny, bo sa tu uz vytahuju podpasovky.

Kvalita fora je taka, ake si spravia uzivatelia. To, ze to tu zakapava a hlavne sa chatuje, je vec, ktoru by sme pri vacsej snahe mohli ovplyvnit mi sami. Moderator ma byt ako barlicka. Suhlasim, mal by tu byt castejsie. Ale viem i cele to pozadie a to uz viete i vy, takze bud sa budu hladat konstruktivne riesenia alebo sa tu budeme len navzajom osocovat. Moderator nema patent na rozum, ale co viem, ze ked Jivo pride, tak prejde vsetky temy a snazi sa odpovedat. To, ze je len clovek a s jeho nazorom nemusite suhlasit, je ok, ved o tom je forum. Ale preco prave ta naakumulovana nenavist prave teraz? Treba pisat hned, ale argumentovat preco a nie sa tu bohapusto flamevat medzi sebou. Moj dojem je taky, ze uz je jedno, co povie Jivo, kazdy to berie ako prilozenie do ohna.
Nebavi vas odpovedat na hlupe otazky ohladom gitar za 100? Tak serte na to! Priznam, ze i ja si obcas sparnem, ale snazim sa uz vynechat. Niet o com diskutovat? Ok, idem na gitaristov a mrknem, ci tam nie je nieco, co ma zaujima. To, ze nie je o com diskutovat? Vratim sa na zaciatok mojho prispevku - kolko z nas napisalo nejaku recenziu, kolko z nas sa snazi pomoct druhemu, mnozno i cudziemu, kolko z nas berieto toto forum aku forum o hudbe? Moje recenzie sa rovnaju krasne okruhlej NULE, ale rovnako si ani nestazujem, ze by mi nieco nevyhovovalo... Ak som si teraz viacerych z vas teraz pohneval, tak mi je to luto, ale vedzte, ze nemam ani voci jednemu stalemu clenovi nejake osobne antipatie...

+1
Obrázok
Cort M600
LAG 300D
TC Electronic Nova System
Obrázok užívateľa
Hans Moleman

Poslaťod georgik » Uto Jan 26, 2010 22:07

jeden za vsetkych vsetci za jedneho pani! :twisted: m/ :twisted:
georgik

Poslaťod murkoM » Uto Jan 26, 2010 22:07

cUggIO: Ja sa ta spytam priamo - myslis, ze je osobny spor dobre riesit na hudobnom fore? Je mi fakt luto, ze sa dvaja ludia, ktorych poznam z jammiek, nepohodli a zial, nedokazem sa postavit na jednu alebo druhu stranu. Proste mi to neda. Zivot ma naucil, ze do osobnych sporov mne nie az tak znamych je lepsie sa nemontovat a som radsej, ked si zainteresovane strany vyriesia problem medzi sebou. Ok, mozno som staromodny, mozno to nie je jedine riesenie, ale pokladal som za spravne, ked uz som bol to toho nepriamo zatiahnuty, vyjadrit sa.
murkoM

Poslaťod Hosť » Uto Jan 26, 2010 22:08

stare zname,ked chceš stratit kamoša,požičaj mu peniaze...v týchto veciach som viac než opatrný a dvakrat si to vždy premyslím.
Hosť

Poslaťod cUggIO » Uto Jan 26, 2010 22:16

murkoM píše:cUggIO: Ja sa ta spytam priamo - myslis, ze je osobny spor dobre riesit na hudobnom fore? Je mi fakt luto, ze sa dvaja ludia, ktorych poznam z jammiek, nepohodli a zial, nedokazem sa postavit na jednu alebo druhu stranu. Proste mi to neda. Zivot ma naucil, ze do osobnych sporov mne nie az tak znamych je lepsie sa nemontovat a som radsej, ked si zainteresovane strany vyriesia problem medzi sebou. Ok, mozno som staromodny, mozno to nie je jedine riesenie, ale pokladal som za spravne, ked uz som bol to toho nepriamo zatiahnuty, vyjadrit sa.

Ver mi ze ani ja nie som nejaky moderny typek, co sa takychto veci tyka, lenze je jedna vec, ked sa niekto postavi k problemu a vypocuje si tvoj nazor aj sa nad tym nejak zamysli a fakt zhodnoti situaciu, a je druha vec ked sa bavis s clovekom ktory si stale melie svoje a je ABSOLUTNE mimo a nechape NIC co mu hovoris. Aky zmysel malo uz asi 800x vysvetlovat aj kubovi aj jeho kocke to PRECO je to takto???? Sam vidis (aj na FB aj inde) ze je to ako hadzanie hrachu o stenu. A sorry ale ak on bude o mne rozsirovat kraviny preco by som nemal ja napisat to co si o mne mysli? Ved predsa len, asi to myslel vazne s tym vyhrazanim sa cez telefon, z mojej strany, a podobnymi BLBOSTAMI tazkeho kalibru co sa o sebe dozvedam z roznych zdrojov. Tak preco by som nemal ludi upozornit na to ze som taky aky som(teda aspon podla jakuba), to k comu sa ta debata potom zvrtla je uz len o tom ake ma meno jakub na tomto fore...JA som nikoho nenavadzal na to aby pisali co pisu....

a btw ked sa moze robit sranda z mojseja, paris hilton, a podobnych ludi, preco by sa nemohla robit sranda z kuba, zo mna, z kohokolvek, ked ho to inzultovalo preco to riesi cez jiva? Mohol mi napisat priamo ze toto hento, ja som VZDY bol otvoreny argumentom a rozumnej debate....
My rig consists of:Marshall 2266H,Marshall 1960TV,Gibson SG faded,Vintage V99,MXR GT-OD,MXR Carbon Copy,Korg Pitchblack,Dunlop SW95,EHX Small Clone,Boss GE-7,Sommer+Proel Cables & Neutrik's
Obrázok užívateľa
cUggIO

Poslaťod ~beowulf~ » Uto Jan 26, 2010 22:17

:roll: :roll: :roll:
Dámy a páni, vím jak se krotí žal..

Moje slovo asi nezaváži.. Ale prikláňam sa k hlasu rozumu. Ten, kto už s ľuďmi na tejto planétke nejaký čas funguje už vie, čo má význam rieši a čo nie.

ad Jivo: Okrem toho, že tu nie je keď tu má by, tak je jeho chybou aj prílišná zhovievavos a trpezlivos s kadejakými živlami. Èo robí, robí dobre, ale príliš sa s tým mazná. Svoje konanie vždy príhodne zdôvodní. Ja mu dám palec hore. Neserte ho Marshallmi

ad TEN spor: Nepríjemná a poľutovaniahodná záležitos, ale nepatrí to sem. Zrelé osobnosti (nevravím dospelé) si to vyriešia, a s tými druhými sa možno naahova aj na sto fórach, a je to zbytočné.

ad úroveň fóra: Èo si spravíme, to máme.
Naposledy upravil ~beowulf~ dňa Uto Jan 26, 2010 22:30, celkovo upravené 1
Cort M600 Black cherry sunburst (C 12-56)
IMG StageLine GAT-100R + 2x12 " Vin30
AKG D5S
E-MU 0202
CME M-Key
Obrázok užívateľa
~beowulf~

Poslaťod cUggIO » Uto Jan 26, 2010 22:18

EBbass píše:stare zname,ked chceš stratit kamoša,požičaj mu peniaze...v týchto veciach som viac než opatrný a dvakrat si to vždy premyslím.

Hmm ked si pod pojmom "pozicaj mu peniaze" myslis slova "Tu mas tie prachy, je to dobre" a po tom ako som sa s nim bavil ze mu ich vratim mi povedal "nechaj tak, to je dobre", tak si na to budem davat bacha aj ja....

A ver mi mam dost priatelov a dost priatelov si odo mna pozicalo vela krat prachy a ked som povedal nechaj to tak je to dobre tak som si nespravil z papule ... a nechal som to tak...
Obrázok užívateľa
cUggIO

Poslaťod cUggIO » Uto Jan 26, 2010 22:19

J-B3 píše:CUCKO stojim pri tebe a aj budem

Dakujem.
Obrázok užívateľa
cUggIO

Poslaťod Hosť » Uto Jan 26, 2010 22:21

cUggIO píše:

Dakujem.

tez...sak sa pozname cucík :)...v KE ta cakam :)
Hosť

Poslaťod cUggIO » Uto Jan 26, 2010 22:22

Vindo píše:
cUggIO píše:

Dakujem.

tiez dakujem ,a pridem jakmile to bude mozne....
Obrázok užívateľa
cUggIO

Poslaťod J-B3 » Uto Jan 26, 2010 22:22

Vindo píše:
cUggIO píše:

Dakujem.

ja tyz , u mna mas dvere otvorene :)
J-BEM TOTO FORUM
J-B3

Poslaťod fataljoe » Uto Jan 26, 2010 22:27

Za prve. Vobec voci tebe nie som nejak antipaticky zaujaty ani nic podobne jednoducho sa mi nepaci ako toto forum spravujes. A az ma zaraza ako zbesilo dokazes kopat rucickami okolo seba ako maly chlapec ked si niekto dovoli co i len naznakom podotknut nieco negativne na tvoju cinnost alebo sposob komunikacie.

jivo píše:ak ta zaujima to, ako casto chodim na forum, tak vedz, ze mam dost vela povinnosti, full time job, studujem na vysokej skole, pisem diplomovu pracu, mam skuskove v skole a este sa snazim aj trochu venovat hudbe. popravde povedane, mal som v plane po skonceni skuskoveho si zariadit povinnosti tak, aby som sem chodil kazdy den, ale po skonceni tohto hlasovania to asi nebude nutne.

tento "argument" ze preco toto forum vypada tak ako vypada ma vie az do nepricetnosti vytocit ale pokusim sa byt kludny. Preco si teda moderatorom tohto fora ked na to nemas cas? Nechapem. To ako keby bol riaditel rybarskeho zvezu niekde zamestnany a clenovia budu jemu adresovat nespokojnost s fungovanim zvazu ..co je uplne samozrejme .. VED KTO JE ZA ZVAZ (FORUM) ZODPOVEDNY ak nie riaditel (moderator) ? ..a on im povie ze ..chalani ..sorry ale ja mam pracu skolu atd.. ved to uz je fakt na facepalm. Dalej by ma zaujimalo ako to ze ked nemas cas ..tak si vzdy najdes cas napisat dlhocizne polstrnove prispevky na kazdu blbost ? ako nie ze by som mal daco proti tomu ..boze chran ..len ma zaujima ze na to byt uzivatelom si cas najdes ale na to byt spravcom nie?
Ked sa toto forum delilo na podsekcie ..mnohi si pamataju ..co to bolo za namahy ta k tomu dokopat ..pol roka to trvalo kym si k niecomu dospel a zase len preto lebo tu museli byt nejake hadky ..ked bola dalsia kauza so zaciatocnikmi ktori furt pisali o tom ze ktoru gitaru do 5000 ...tiez sa riesilo ze by bolo dobre nejak ich nasmerovat nech sa to tu nemiesa a nerobi bordel ..ponukol si sa ze nieco urobis ..nejakeho sprievodcu ..ako to dopadlo? Ked som sa ta ja pekne spytal ..ze jivo ..daj mi prosim ta link na pravidla fora ...tak si mi napisal ze si diktator a ze co mam daco proti tebe..

jivo píše: ale mna by skor zaujimalo, ake konkretne zle kroky som urobil v ramci moderovania, co som nespravil dobre, co som nespravodlivo vymazal atd. lebo zatial to stoji a pada iba na tom, ze sem nechodim az tak casto.

a zaujimave, ze najviac kritiky na uroven fora pochazda od ludi, ktory tie seriozne prispevky, ktore by zvysovali uroven, akosi nepisu.

podla mna ...uz mi to pride normalne vtipne sa opakovat stale dookola ..
keby si jednoduche pravidla spisal ..a dal ich na top ..aby vsetci vedeli ze tu je isty zakon ktory plati pre vsetkych ..nielenze by si seba postavil do neutralnej roviny ale kazdy by vedel co si moze dovolit .. ako sme ti to Vindo ci ja uz predtym napisali ..tej hrstke uzivatelov co sem chodi sa nepaci ze dojdes ako velka voda a podla seba ..si urcis co je spravne co nie je ..uzamnes vymazes ..to je bohuzial AROGANTNE a mna osobne to uraza

mozes si samozrejme mysliet ze som voci tebe zaujaty atd ..len sa prosim ta za mysli nad tym ..ako je mozne ze za par rokov toto forum padlo tam kde momentalne je ..ze vsetci co sem este v roku 2006 chodili ..a preve ti od ktorych som sa ja aj ty vela naucil ..vsetci odisli na gitaristi.sk a zostalo tu dohromady 8ludi ..skalnych ..ktori toto forum maju stale radi ..a ked uz nic tak si aspom pokecaju v chate ktory si krvopotne vydobili ..a ty im ho uzamknes..
mozno by bolo fakt jednoduchsie keby sem chodili len zaciatocnici hladajuci svoju prvu gitaru a ty by si im ako des ex machina perfektne vo vsetkom podaril ..ti by ta nedrbali za to ze sa im nieco nepaci ani by si nedovolili s tebou diskutovat ..len ked sa to stane ..tak to forum prestane byt forom a muzikeru budu stacit aj nazory pod produktami ..
Ibanez RG1527
Ibanez RG7321 custom
Ibanez RGT42 soller-keller custom
Sansamp PSA-1 preamp
TC Electronics G-Major
Mesa boogie stereo simul-class 295 = delo :)
Marshall 1960 AV

"skill comes first"
Obrázok užívateľa
fataljoe

Poslaťod J-B3 » Uto Jan 26, 2010 22:27

JIVO ZATIAL JE DRVIVA VACSINA PROTI TEBE - CHCEM IBA VEDIET AKO NALOZIIS S TYM CO SI ZISTIL , ALEBO TO BOLA IBA RECNICKA OTAZKA ? ZE SAK HLASUJTE AJ TAK MAM VYSLEDOK U PRDELE?
Naposledy upravil J-B3 dňa Uto Jan 26, 2010 22:29, celkovo upravené 1
J-BEM TOTO FORUM
J-B3

Poslaťod J-B3 » Uto Jan 26, 2010 22:28

fataljoe píše:Za prve. Vobec voci tebe nie som nejak antipaticky zaujaty ani nic podobne jednoducho sa mi nepaci ako toto forum spravujes. A az ma zaraza ako zbesilo dokazes kopat rucickami okolo seba ako maly chlapec ked si niekto dovoli co i len naznakom podotknut nieco negativne na tvoju cinnost alebo sposob komunikacie.

jivo píše:ak ta zaujima to, ako casto chodim na forum, tak vedz, ze mam dost vela povinnosti, full time job, studujem na vysokej skole, pisem diplomovu pracu, mam skuskove v skole a este sa snazim aj trochu venovat hudbe. popravde povedane, mal som v plane po skonceni skuskoveho si zariadit povinnosti tak, aby som sem chodil kazdy den, ale po skonceni tohto hlasovania to asi nebude nutne.

tento "argument" ze preco toto forum vypada tak ako vypada ma vie az do nepricetnosti vytocit ale pokusim sa byt kludny. Preco si teda moderatorom tohto fora ked na to nemas cas? Nechapem. To ako keby bol riaditel rybarskeho zvezu niekde zamestnany a clenovia budu jemu adresovat nespokojnost s fungovanim zvazu ..co je uplne samozrejme .. VED KTO JE ZA ZVAZ (FORUM) ZODPOVEDNY ak nie riaditel (moderator) ? ..a on im povie ze ..chalani ..sorry ale ja mam pracu skolu atd.. ved to uz je fakt na facepalm. Dalej by ma zaujimalo ako to ze ked nemas cas ..tak si vzdy najdes cas napisat dlhocizne polstrnove prispevky na kazdu blbost ? ako nie ze by som mal daco proti tomu ..boze chran ..len ma zaujima ze na to byt uzivatelom si cas najdes ale na to byt spravcom nie?
Ked sa toto forum delilo na podsekcie ..mnohi si pamataju ..co to bolo za namahy ta k tomu dokopat ..pol roka to trvalo kym si k niecomu dospel a zase len preto lebo tu museli byt nejake hadky ..ked bola dalsia kauza so zaciatocnikmi ktori furt pisali o tom ze ktoru gitaru do 5000 ...tiez sa riesilo ze by bolo dobre nejak ich nasmerovat nech sa to tu nemiesa a nerobi bordel ..ponukol si sa ze nieco urobis ..nejakeho sprievodcu ..ako to dopadlo? Ked som sa ta ja pekne spytal ..ze jivo ..daj mi prosim ta link na pravidla fora ...tak si mi napisal ze si diktator a ze co mam daco proti tebe..

jivo píše: ale mna by skor zaujimalo, ake konkretne zle kroky som urobil v ramci moderovania, co som nespravil dobre, co som nespravodlivo vymazal atd. lebo zatial to stoji a pada iba na tom, ze sem nechodim az tak casto.

a zaujimave, ze najviac kritiky na uroven fora pochazda od ludi, ktory tie seriozne prispevky, ktore by zvysovali uroven, akosi nepisu.

podla mna ...uz mi to pride normalne vtipne sa opakovat stale dookola ..
keby si jednoduche pravidla spisal ..a dal ich na top ..aby vsetci vedeli ze tu je isty zakon ktory plati pre vsetkych ..nielenze by si seba postavil do neutralnej roviny ale kazdy by vedel co si moze dovolit .. ako sme ti to Vindo ci ja uz predtym napisali ..tej hrstke uzivatelov co sem chodi sa nepaci ze dojdes ako velka voda a podla seba ..si urcis co je spravne co nie je ..uzamnes vymazes ..to je bohuzial AROGANTNE a mna osobne to uraza

mozes si samozrejme mysliet ze som voci tebe zaujaty atd ..len sa prosim ta za mysli nad tym ..ako je mozne ze za par rokov toto forum padlo tam kde momentalne je ..ze vsetci co sem este v roku 2006 chodili ..a preve ti od ktorych som sa ja aj ty vela naucil ..vsetci odisli na gitaristi.sk a zostalo tu dohromady 8ludi ..skalnych ..ktori toto forum maju stale radi ..a ked uz nic tak si aspom pokecaju v chate ktory si krvopotne vydobili ..a ty im ho uzamknes..
mozno by bolo fakt jednoduchsie keby sem chodili len zaciatocnici hladajuci svoju prvu gitaru a ty by si im ako des ex machina perfektne vo vsetkom podaril ..ti by ta nedrbali za to ze sa im nieco nepaci ani by si nedovolili s tebou diskutovat ..len ked sa to stane ..tak to forum prestane byt forom a muzikeru budu stacit aj nazory pod produktami ..

+ 1
J-BEM TOTO FORUM
J-B3

Poslaťod Hosť » Uto Jan 26, 2010 22:29

fataljoe...klobuk dole.. +1

mato...je to zbytocne :D
Hosť

Poslaťod Hosť » Uto Jan 26, 2010 22:32

jivo to si robis prdel?...si mi zmazal temu?....

ja nemozem z toho chlapca :lol: :lol: :lol:
Hosť

Poslaťod Hosť » Uto Jan 26, 2010 22:35

takze jasna odpoved: jivo nadalej ostava moderatorom, sanca zmenit to tu nebude, a dokonca nebude ani viac moderatorov, lebo jivo mi zmazal temu........sakra, a stale neviem pochopit, preco mam ja a iní antipatiu k jivovi.... hmmm..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Hosť

Predchádzajúci

Späť na Archiv

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia