OT: Preco soldano?

Moderátor: Moderators

Poslaťod GiGi608 » Pia Sep 14, 2007 17:09

nemam sajnu....sx....sumi to...ale casom...
preto sa pytam na pre vas uz banality lebo ja mam miniaturnu zostavu...a v zlozitejsich sa nevyznam zatial...
Obrázok užívateľa
GiGi608

Poslaťod styrioci » Pia Sep 14, 2007 17:21

toto?
Obrázok

tak tam vazne nic take nemas.. :shock: gain-om sa ovlada miera/velkost skreslenia

btw sorry za OT
Obrázok
Obrázok užívateľa
styrioci

Poslaťod GiGi608 » Pia Sep 14, 2007 17:35

:oops: bohuzel....ale casom....ale neverili by ste ako dokaze 10w v bytovke urobit bordel.... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
GiGi608

Poslaťod Predator » Pia Sep 14, 2007 17:41

Ak máš toto SX mini kombíčko, tak úprimnú sústras .... hral som na tom, keď ma zavolal kamoš, aby som to otestoval, a je to fakt hrôza, bzučí to, nemá to poriadny drive, zvuk nejde "za rukou", tóny umierajú ... Nie je to vhodné ani na cvičenie, lebo čo poriadne si nacvičíš, keď si aparát robí čo chce, nie to, čo sa snažíš krvopotne zahra. Na aparát, s ktorým musíš bojova o každú notu a každú milisekundu sustainu, sa nedá nauči hra poriadne a čisto.

Si z Bardejova, tak zdvihni zadok a choď navštívi Prosounda. Iste ti rád poskytne možnos vyskúša si zahra na niečom normálnom, aby si mal možnos poču, ako to má hra a reagova na hranie.
Nezabúdajme na to, že sme muzikanti a treba hlavne hra a tvori ... a nie vybíja sa nezmyselnou nenávisou ku ¾uïom s iným názorom.
Predator

Poslaťod GiGi608 » Pia Sep 14, 2007 17:52

Predator píše:Ak máš toto SX mini kombíčko, tak úprimnú sústras .... hral som na tom, keď ma zavolal kamoš, aby som to otestoval, a je to fakt hrôza, bzučí to, nemá to poriadny drive, zvuk nejde "za rukou", tóny umierajú ... Nie je to vhodné ani na cvičenie, lebo čo poriadne si nacvičíš, keď si aparát robí čo chce, nie to, čo sa snažíš krvopotne zahra. Na aparát, s ktorým musíš bojova o každú notu a každú milisekundu sustainu, sa nedá nauči hra poriadne a čisto.

Si z Bardejova, tak zdvihni zadok a choď navštívi Prosounda. Iste ti rád poskytne možnos vyskúša si zahra na niečom normálnom, aby si mal možnos poču, ako to má hra a reagova na hranie.

sak preto si pichnem gitaru do efektu a dam na koss porta pro....
ale momentalne som out of money....a kde byva ten prosound???
Obrázok užívateľa
GiGi608

Poslaťod styrioci » Pia Sep 14, 2007 19:40

GiGi608 píše: momentalne som out of money....a kde byva ten prosound???

no ved v bardejove, keby si nebol lenivy tak ti tu nemusim "schovavat" (aby to bolo koser) kontakt na neho ale nasiel by si si ho sam :wink:
Obrázok
Obrázok užívateľa
styrioci

Poslaťod prosound » Pia Sep 14, 2007 20:19

už ma našiel :D
prosound@inmail.sk
www.gerhat.com
Obrázok užívateľa
prosound

Poslaťod left_hand » Sob Sep 15, 2007 08:19

prosound píše:už ma našiel :D

no tak to potom uprimnu sustrast.....(nic proti gigi :) )
Skor ako sa spytas pozri sem, sem a sem.
Obrázok užívateľa
left_hand

Poslaťod prosound » Sob Sep 15, 2007 22:47

left_hand píše:
prosound píše:už ma našiel :D

no tak to potom uprimnu sustrast.....(nic proti gigi :) )

Nuž ak mám pravdu poveda , tak podľa otázok, aké tu dával GiGi608 som si myslel ,že zatiaľ nemá ani struny na gitare pokiaľ sa nenaučí hra. :D
Opak je však pravdou ,že som bol veľmi príjemne prekvapený , to čo mi predviedol a zvl᚝ to oceňujem , že na čom sa to naučil. To je výsledok toho ,keď človek chce a nemusí ma k tomu hneď nejakú Gibson gitaru a k tomu drahú aparatúru.
Z GiGi608 sa vykľul mladý a veľmi šikovný chlapec , ktorý svoju zvedavos neskrýva a aj mne dalo dos zabra, aby som odpovedal na všetky jeho zvedavé otázky. Tu sa potvrdilo staré dobré pravidlo , že je lepšie raz vidie ako sto raz poču alebo si to prečíta.
Je lepšie sa opýta hlúpo , lebo človek znalý veci ti aj tak odpovie správne ,ako sa nespýta vôbec a tvári sa že si pojedol všetky fazuľky sveta.
Zrejme tu niekto zabudol , že aj on raz začínal a nejakým spôsobom tie informácie musel získa.

:wink: :wink: :wink:
prosound@inmail.sk
www.gerhat.com
Obrázok užívateľa
prosound

Poslaťod Predator » Ned Sep 16, 2007 07:11

Presne tak, že sa človek naučí hra na veci, na ktorej sa dá hra len veľmi ažko, to chce fakt veľkú výdrž a odhodlanie. Je krásne ľahké uči sa na mašine, ktorá má krásny ušľachtilý tón, pekne znie a reaguje na najmenší detail hry tak, že samého hráča podporuje a navádza ho na správny spôsob hrania. Ale nauči sa solídne da nejaký kus na takejto paródii na aparát, to chce fakt silné nervy a veľkú dávku cieľavedomosti.

Teraz by som predpokladal, že ďalším krokom by malo by zaobstaranie si nejakého lampového stroja, minimálne lampového skresľovača alebo preampu. Treba to urobi čo najskôr, ako je to možné, kým si človek nevytvorí zlozvyky, ktoré potom následne odstraňuje ešte ažšie, ako sa ich naučil. Niekedy je ľahšie nauči sa novú techniku ako odstráni nejaký problém v starej, keď človek zápasí nielen s novou vecou, ale aj s vlastnými reflexmi a podvedomím.
Nezabúdajme na to, že sme muzikanti a treba hlavne hra a tvori ... a nie vybíja sa nezmyselnou nenávisou ku ¾uïom s iným názorom.
Predator

Poslaťod left_hand » Ned Sep 16, 2007 09:48

ANO ANO ANO..... vlastne mate pravdu aj ja som volakedy zacinal. berem spat. gigi tymto sa ti oficialne ospravedlnujem a uznavam ze moj prispevok bol nemiestny a urazlivy.
Skor ako sa spytas pozri sem, sem a sem.
Obrázok užívateľa
left_hand

Poslaťod GiGi608 » Uto Sep 18, 2007 14:25

odpustene.... :lol: ...docela ma to nadchlo.....obetoval som opijacku s dvoma roznymi ozratymi partiami pod vedenim dvoch mojich ozratych oslavujucich kamaratov za hudobny orgazmus....
:wink: :wink: :wink:

....kedze kazdy chvali prosoundove produkty....ale chceli by napaditejsi design....pracuje sa na navrhoch.....este to treba upravit v pc ale doraz to bude vsetko.....ale potom si pripravte kuchynske utierky.....aby ste si nezaslintali klavesnicu.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
GiGi608

Predchádzajúci

Späť na Archiv

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia