Gitara - ŽILINA

kde ich nájdete a èo sa vyuèuje

Moderátor: Moderators

Gitara - ŽILINA

Poslaťod Pan-Palo-1 » Štv Aug 10, 2006 20:01

nevie niekto nejakú gitarovú školu v ZA ? alebo niekoho,kto by ma naučil ?
Pan-Palo-1

Poslaťod lukas » Sob Aug 19, 2006 14:53

ak si zaciatocnik alebo mierne pokocily ta mozem aj ja...

tel: 0904131090
mail: nebertemigitaru@zoznam.sk
lukas

Poslaťod ohmo » Sob Júl 07, 2007 13:53

Ja chodim do sukromnej ZUS - ky, do Yamahy k panovi Halacovi teda resp. chodil som tento rok a bol som spokojny chystam a aj nabuduci ... je to pri mestskom urade ... resp. ked pojdes od mestskeho uradu do army pubu tak prva cervena brana nalavo. Gitaru vyucuje Jan Stubna - Gloro hrava v Scarlet Wings,v Hammerhearte (www.scarlet-wings.ic.cz, www.hammerheart.sk/)

Potom mas este v dome odborov pana Hudzika ... kamoska chodi aj do Yamahy aj k Hudzikovi ... Hudzik berie kopeeeec teorie a hrava len na cistom zvuku.

Yamahu mozem smelo odporucit ... :-) Ale popytaj sa este ludi v ZA isto ktosi bude este o niecom vedet ;-)
Jackson KE3 KELLY - TBK
Seymour Duncan® JB™TB4/Jazz™SH2N

Keen art series
R.M.Pickusp - R.M.Custom (keramika), RS2, V.V.Rails

Hughes & Kettner Silver Edition

Jim Dunlop Jazz III XL
Obrázok užívateľa
ohmo

Poslaťod radkio » Pon Okt 15, 2007 09:15

prosim vas a neviete o nejakom sukromnom ucitelovi zo ziliny? ale niekto seriozny, kto uci viac ludi a ma vlastne priestory, dakujem ;)
radkio

Poslaťod Pan-Palo-1 » Pon Dec 22, 2008 21:00

ohmo píše:Ja chodim do sukromnej ZUS - ky, do Yamahy k panovi Halacovi teda resp. chodil som tento rok a bol som spokojny chystam a aj nabuduci ... je to pri mestskom urade ... resp. ked pojdes od mestskeho uradu do army pubu tak prva cervena brana nalavo. Gitaru vyucuje Jan Stubna - Gloro hrava v Scarlet Wings,v Hammerhearte (www.scarlet-wings.ic.cz, www.hammerheart.sk/)

Potom mas este v dome odborov pana Hudzika ... kamoska chodi aj do Yamahy aj k Hudzikovi ... Hudzik berie kopeeeec teorie a hrava len na cistom zvuku.

Yamahu mozem smelo odporucit ... :-) Ale popytaj sa este ludi v ZA isto ktosi bude este o niecom vedet ;-)

ahoj, uz som ho nasiel,je v tej istej skusobni ako mate vy :D :D
Pan-Palo-1

Poslaťod radexmail » Pon Jún 07, 2010 01:22

Ahoj,

pro zájemce v ÈR: můžete navštívit muzikantskou školu Petra Rímského. Akustická kytara, elektrická kytara, baskytara, bicé, flétna, klávesy, zpěv... Lektoři špičkovými muzikanty nejen v ÈR, ale i v Evropě. Více na http://www.muzikantskaskola.cz
radexmail

Poslaťod Alatay » Ned Aug 08, 2010 15:27

CHalani ked sa tu bavit o ZA nepozna z vas niekto ucitela basy v ZA? Pripadne v ktorej ZUSke ucia basu?
Alatay

Poslaťod zvonco » Štv Dec 16, 2010 14:27

Viete mi odporucit neakeho ucitela hry na Basgitaru v Ziline? Povedal by som o sebe ze som tak mierne pokrocily, zahrat nieco viem ale chcel by som niekoho kto ma nasmeruje dalej.

Idealne by bolo nastupit do ucenia tak zaciatkom kalendarneho roku :)

... viem napr o yamahe zuske, ale tam sa uzatvarali prihlasky 14.9.2010 co som zjavne prepasol :D

Za kazdu odpoved dik.
Obrázok užívateľa
zvonco

Späť na Hudobné školy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia