Nový aparat

Moderátor: Moderators

Poslaťod kubeno » Pon Apr 30, 2012 11:23

ved prave preto som bol uplne mimo, ze co tym chcu povedat. lebo sice o tom viem prd a viem, ze sposob zapojenia moze ovplyvnit aky je odpor, ale to je asi vsetko co som si isty, ze tak funguje :P.... tak ci tak dakujem za odpoved :)
Fender Stratocaster Jim Root signature powered by Seymour Duncan SH2+SH4

Ibanez V72E
Kustom Defender 5H
Blackstar HT Stage 100
Obrázok užívateľa
kubeno

Poslaťod cUggIO » Pon Apr 30, 2012 11:26

kubeno píše:ved prave preto som bol uplne mimo, ze co tym chcu povedat. lebo sice o tom viem prd a viem, ze sposob zapojenia moze ovplyvnit aky je odpor, ale to je asi vsetko co som si isty, ze tak funguje :P.... tak ci tak dakujem za odpoved :)

Ono asi tym chcu povedat (tymi 100W) ze to je k 100W hlavam....ale to je len moj skromny odhad, lebo fakt netusim co za debila napise ze ma 4x75W reprak pricom celkovy vykon ma 100W :D

a rado sa stalo kedykolvek ;)
My rig consists of:Marshall 2266H,Marshall 1960TV,Gibson SG faded,Vintage V99,MXR GT-OD,MXR Carbon Copy,Korg Pitchblack,Dunlop SW95,EHX Small Clone,Boss GE-7,Sommer+Proel Cables & Neutrik's
Obrázok užívateľa
cUggIO

Poslaťod kubeno » Pon Apr 30, 2012 11:30

ja si tiez myslim, ze by to mohlo byt nieco na ten sposob. tak ci tak nedalo mi to tak som stiahol este aj manual, v ktorom bolo napisane 240W takze zjavne fendru ide karta

Ibanez V72E
Kustom Defender 5H
Blackstar HT Stage 100
Obrázok užívateľa
kubeno

Poslaťod cUggIO » Pon Apr 30, 2012 11:41

kubeno píše:ja si tiez myslim, ze by to mohlo byt nieco na ten sposob. tak ci tak nedalo mi to tak som stiahol este aj manual, v ktorom bolo napisane 240W takze zjavne fendru ide karta

:D nj
My rig consists of:Marshall 2266H,Marshall 1960TV,Gibson SG faded,Vintage V99,MXR GT-OD,MXR Carbon Copy,Korg Pitchblack,Dunlop SW95,EHX Small Clone,Boss GE-7,Sommer+Proel Cables & Neutrik's
Obrázok užívateľa
cUggIO

Poslaťod orangeblood » Pon Apr 30, 2012 15:18

inak, za tu cenu sa ti to podla mna neoplati kupovat nove, jedine zeby si mal nejaku bazarovu ponuku...to uz mozes splasit o triedu lepsi box
orange tiny terror + orange ppc 412
orangeblood

Poslaťod kubeno » Pon Apr 30, 2012 20:56

ja ti neviem, tych 630 neni zas tak moc na novu bednu, marshall mi zvukovo nejde a orange za tie prachy novy nezozeniem... a elektroniku nerad kupujem pouzitu kym si mozem dovolit kupit novu vec

Ibanez V72E
Kustom Defender 5H
Blackstar HT Stage 100
Obrázok užívateľa
kubeno

Poslaťod KuboG » Pon Apr 30, 2012 20:59

Teraz som predaval Orange PPC412 za 550,- , no uz je prec. Treba sledovat inzerciu
Gibson Les Paul 1957 Goldtop 2004, Gibson Les Paul 1955 Custom 2010, Navigator NLP370CTM P90, Tokai LS150 2009 Tobacco Sunburst, Gibson SG Standard P90 2009, Hiwatt DR103 1978, Marshall JTM45
Obrázok užívateľa
KuboG

Poslaťod kubeno » Pon Apr 30, 2012 21:03

ja mam este aj tak cas asi do oktobra, musim si zaplatit skolu v prvom rade potom mozem minat kolko chcem na tieto veci, mozno budu zas nejake fasa akcie ved furt nieco byva.

ale celkovo nejak som nezakladal na tom fendri, len som pozeral ake su moznosti, ceny atd. a ked som pozrel ten fender tak som videl ze ma V30 a pri tom 100w tak ma zaujimalo o co ide :D boxy pozeram tak nech to ide hlavne stredo-basovo a preferoval by som keby mali koliecka lebo ja sam mam tak 50 kil ,tak nech sa nezblaznim ked to nahodou budem sam presuvat k autu. :P takze co viete poradit, som schopny pocuvat kazdy navrh. limit nedavam schvalne lebo ked mi poviete, ze nieco stoji za to dat 9 stoviek, tak to beriem ako slovo skusenejsieho

Ibanez V72E
Kustom Defender 5H
Blackstar HT Stage 100
Obrázok užívateľa
kubeno

Poslaťod Ondskan » Pon Apr 30, 2012 21:46

kubeno píše:ja mam este aj tak cas asi do oktobra, musim si zaplatit skolu v prvom rade potom mozem minat kolko chcem na tieto veci, mozno budu zas nejake fasa akcie ved furt nieco byva.

ale celkovo nejak som nezakladal na tom fendri, len som pozeral ake su moznosti, ceny atd. a ked som pozrel ten fender tak som videl ze ma V30 a pri tom 100w tak ma zaujimalo o co ide :D boxy pozeram tak nech to ide hlavne stredo-basovo a preferoval by som keby mali koliecka lebo ja sam mam tak 50 kil ,tak nech sa nezblaznim ked to nahodou budem sam presuvat k autu. :P takze co viete poradit, som schopny pocuvat kazdy navrh. limit nedavam schvalne lebo ked mi poviete, ze nieco stoji za to dat 9 stoviek, tak to beriem ako slovo skusenejsieho

Na http://hudebnibazar.cz/ by som pozeral kludne po Mesa Boogie, to tam do 900 určite zoženieš Teraz tam je za 850 Stilleto box a http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=6 ... rder=datum tu máš rectrifier zo slovenska za 700€
Gear:
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H - Wzmacniacz lampowy
T.C. Electronic G-Sharp
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification
Obrázok užívateľa
Ondskan

Poslaťod kubeno » Str Máj 02, 2012 17:28

hm stiletto by bola parada... teraz mam taku dobu osvietenstva, ze mam pocit, ze s kazdou dalsou vecou sa dostavam k tomu zvuku co od tej gitary chcem :D jedine co ma od toho deli uz je len bedna a ako som sa tak rozhodol ako vela inych ludi snimace.

Ondskan ty mas tusim vymenene aktivne za pasivne snimace, ze? nie je s tym ziaden problem to menit nie?

sorry to je uz offtopic k teme aparatu ale tak aj tak sa tu nic nedeje pomaly

Ibanez V72E
Kustom Defender 5H
Blackstar HT Stage 100
Obrázok užívateľa
kubeno

Poslaťod Ondskan » Str Máj 02, 2012 17:33

kubeno píše:hm stiletto by bola parada... teraz mam taku dobu osvietenstva, ze mam pocit, ze s kazdou dalsou vecou sa dostavam k tomu zvuku co od tej gitary chcem :D jedine co ma od toho deli uz je len bedna a ako som sa tak rozhodol ako vela inych ludi snimace.

Ondskan ty mas tusim vymenene aktivne za pasivne snimace, ze? nie je s tym ziaden problem to menit nie?

sorry to je uz offtopic k teme aparatu ale tak aj tak sa tu nic nedeje pomaly

Hej mám vymenené z aktív na pasív. Problém tam žiaden nieje, akurát treba vymeni komplet elektroniku pre pasiv. snímače. Inak ešte by som laboroval s hodnotou filtračného kondíku u tónovej clony. Lebo s tým čudlom sa dajú robi fakt zaujímavé veci.
Gear:
T.C. Electronic G-Sharp
Korg PitchBlack
Obrázok užívateľa
Ondskan

Poslaťod kubeno » Str Máj 02, 2012 19:06

Ondskan píše:
Hej mám vymenené z aktív na pasív. Problém tam žiaden nieje, akurát treba vymeni komplet elektroniku pre pasiv. snímače. Inak ešte by som laboroval s hodnotou filtračného kondíku u tónovej clony. Lebo s tým čudlom sa dajú robi fakt zaujímavé veci.

hej viem, ze treba menit,ale u mna by ani nebola ina moznost, lebo ta elektronika u EMG je ponovom cela "solderless" takze by som to tam ani nemal ako nechat, a mam len jedno volume takze co sa tyka tonovej clony to vypustam uplne :)

Ibanez V72E
Kustom Defender 5H
Blackstar HT Stage 100
Obrázok užívateľa
kubeno

Poslaťod Ondskan » Str Máj 02, 2012 22:06

kubeno píše:
Ondskan píše:

hej viem, ze treba menit,ale u mna by ani nebola ina moznost, lebo ta elektronika u EMG je ponovom cela "solderless" takze by som to tam ani nemal ako nechat, a mam len jedno volume takze co sa tyka tonovej clony to vypustam uplne :)

Je mi to jasné. Ako na metal, hard rock alebo podobné záležitosti je v podstate ten tone skoro na nič + sa dá hodne veľa vecí priblíži hrou trsátkom. Ale na taký ten gitarový štýl (ktorý sa snažím hra) veru dajú sa s tým dosiahnu zaujímavé zvuky.
Gear:
T.C. Electronic G-Sharp
Korg PitchBlack
Obrázok užívateľa
Ondskan

repro

Poslaťod stalmi » Uto Nov 26, 2013 16:02

zdravim
mam novu hlavu kustom defender 15 h ...15w elektronka....poradi mi niekto ake repro k tomu (staci priemer, vykon a odpor)...znacka asi celestion
diky
stalmi

repro

Poslaťod stalmi » Uto Nov 26, 2013 16:02

zdravim
mam novu hlavu kustom defender 15 h ...15w elektronka....poradi mi niekto ake repro k tomu (staci priemer, vykon a odpor)...znacka asi celestion
diky
stalmi

repro

Poslaťod stalmi » Uto Nov 26, 2013 16:03

sory za spam,...blbol mi net :/
Naposledy upravil stalmi dňa Str Nov 27, 2013 10:55, celkovo upravené 1
stalmi

kustom defender 15 h repro

Poslaťod stalmi » Uto Nov 26, 2013 22:01

Zdravim
Mam hlavu kustom defender 15 h (lampa 15 w) a potrebujem pomoct s vyberom repraku do skusobne..asi celestion, potrebujem len vediet vykon a odpor...
Dik
stalmi

kustom defender 15 h repro

Poslaťod stalmi » Uto Nov 26, 2013 22:01

Zdravim
Mam hlavu kustom defender 15 h (lampa 15 w) a potrebujem pomoct s vyberom repraku do skusobne..asi celestion, potrebujem len vediet vykon a odpor...
Dik
stalmi

Poslaťod stalmi » Str Nov 27, 2013 10:53

zdravim
kupil som hlavu kustom defender 15 h (15w)...poradi mi niekto najvhodnejsie parametre na repro do skusobne?
dik
stalmi

Predchádzajúci

Späť na Komba, zosilnovace, bedne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 1 hosť