PSR 1500

Moderátor: Moderators

PSR 1500

Poslaťod kubiky » Ned Aug 17, 2014 10:05

Nazdar ... potreboval by som poradit mozno sa niekto s niecim podobnym stretol na mojej 1500 mi ako keby zblbol software... klavesy normalne zapnem ako stale ...lenze ak napr. chcem prehrat midi tak po stlaceni play ma to hodi do nejakeho creatoru samozrejme midi nehraju len stale by nieco chcela ukladat plus posunie si samo transp. dalej pri zadavanie nejakeho zvuku napr. stlacam v spodnej rade kombiky a preblikuju mi horne atd atd.... proste cele zle ...factory reset nepomohol....
budem vdacny za rady
kubiky

Re: PSR 1500

Poslaťod ginol96 » Uto Aug 19, 2014 06:52

No niekde som videl na nete, ale budes si to musiet najst, existuje nejaky trojhmat pri ktorom, ked zapnes stroj tak skoci do testovacieho modu a postupne sa testuje. Mal som PSR630 a tam to bolo nieco ako F1, F#1, B1, ale uz si to nepamatam.
Ak masina hra cez MIDI normalne a dokonca sa ti normalne zobrazuju veci na displayi, videl by som to na chybu v klavesnici.(nie v klaviature)
V Blave hladaj muzikservis, ( ma aj stranku), je to servisak pre Yamahy.
Vela zdaru!

Ginol96
Najprv bolo MIDI a potom Pán Boh stvoril svet...
ginol96

Re: PSR 1500

Poslaťod kubiky » Štv Sep 04, 2014 19:32

No nieco sa mi podarilo spravil som uprade systemu po zapnuti bolo vsetko fajn, ale potom zase tie prepinaky a hlavne vtedy ak na pravej strane vedla displaja stlacim 4 gombik zhora /nastavuje sa nim split/ potom neviem preco ma to hodi hned na styly, dalsia nejasnost , pri obycajnom nahravani hrania a naslednom prehrati to zasa prepne do song creatoru, posunie sa trans. a nahravku neprehra skusal som aj upgrade viac krat po sebe ale stale sa to vrati ...
este mozno taka vec ked instalujem na novo system tak hore vypisuje ,,v2.02,, a poukonceni instalacie dole vypise nainstalovany 1.85 , tu verziu 2.02 nevedel najst ...tak neviem
skuste niekto poradit
kubiky

Späť na Klávesové nástroje

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia