Spodky k RCF 422A MKII

Moderátor: Moderators

Spodky k RCF 422A MKII

Poslaťod CrazyNigga » Ned Feb 07, 2016 16:27

Dobrý deň.

Riešim dilemu ohľadom výberu subwoofra (zatiaľ jedného) k spomínaným RCF 422A. Sme kapela o 2 členoch (2 klávesy, 2 spevy). Hráme svadby, plesy atď. do 200 ľudí, občas niečo vonku (fakt len občas). Momentálne vláčime 2xMT118 s PD186 (2x600w), ale rozmerovo a hlavne váhovo nás to už nebaví. Navyše mám pocit že k tým vrchom nestíhajú. Preto mám zatiaľ 3 kandidátov:

Electro Voice ETX-18SP: K tomuto som zatiaľ najviac naklonený, 1600W, páči sa mi DSP, ktorý ponúka asi najviac možností z tejto trojky.

RCF 4PRO 8003-AS: 1000W, voči ETX-18SP málo možností nastavenia

FBT MITUS 118SA: 1200W, DSP s 8 presetmi, našiel som o ňom len veľmi málo info od používateľov a nepáči sa mi mono crossover

Najviac sa mi pozdáva EV, lebo najväčším nepriateľom býva akustika miestnosti a mám pocit, že tento sa dá najviac prispôsobiť.

Chcel by som vedieť názor niekoho kto ich počul, nemám možnosť si vypočuť všetky vedľa seba, ak vôbec.
Z týchto troch je RCF najlacnejší, o cca 300€ oproti EV a FBT. Ale cena nerozhoduje.
CrazyNigga

Späť na Ozvučenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia