hudobné nástrojeFórum hudobných nástrojov Bazár hudobných nástrojov zdarma Fórum o hudobných nástrojoch eShop hudobné nástroje MKMB
Hudobné nástroje| Gitary| Basgitary| Klávesy| Bicie / Perkusie| Orchester| Štúdio / Pódium| DJ technika| CD & DVD :: Home :: FAQ :: Hľadať :: Registrácia
aktívne bedne

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Muziker - hudobné nástroje -> Ozvučenie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Čo je lepšie?
QSC
0%
 0%  [ 0 ]
RCF
75%
 75%  [ 3 ]
Mackie
25%
 25%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 4

Autor Správa
Brunovic
PríspevokZaslal: Po Aug 13, 2007 18:38    Predmet: aktívne bedne Odpovedať s citátom

Založený: 03.06.2007

Ahojte, porovnajte a zhodnotťe prosím vás tieto bedne:
1.QSC HPR122i
2.RCF 4PRO 3001-A
3.Mackie SA 1521z

Chcem to pre živú kapelu na menšie hlavne vnútorné preistranstvá.
Viete mi poradiť, kde na Slovensku by sa dali tieto bedne vyskúšať a porovnať, resp.kde majú výrobky od týchto výrobcov?Ak áno pošlite súkromnú správu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lotus
PríspevokZaslal: Po Aug 13, 2007 18:56    Predmet: Re: aktívne bedne Odpovedať s citátom

Založený: 29.10.2005

Brunovic Napísal:
Ahojte, porovnajte a zhodnotťe prosím vás tieto bedne:
1.QSC HPR122i
2.RCF 4PRO 3001-A
3.Mackie SA 1521z

Chcem to pre živú kapelu na menšie hlavne vnútorné preistranstvá.
Viete mi poradiť, kde na Slovensku by sa dali tieto bedne vyskúšať a porovnať, resp.kde majú výrobky od týchto výrobcov?Ak áno pošlite súkromnú správu.

Osobne by som volil radsej ART322A alebo QSC HPR153F , RCF 4PRO4001, Mackie 1530z so stredmi na zvukovode.

Lotus
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Muziker - hudobné nástroje -> Ozvučenie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: